ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

CUMHURBAŞKANLIĞI SENFONİ ORKESTRASI KONSER SALONU’NA ODE YALITIM İMZASI

Türkiye’de yalıtım sektörünün önde gelen firmalarından ODE Yalıtım, prestijli projelerin tercihi olmaya devam ediyor. ODE Yalıtım son olarak, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası (CSO) Konser Salonu’nun tesisat yalıtımını üstlendi. Yalıtımda kullanılan ODE R-Flex ürünleri, enerji verimliliği ve maksimum tasarruf sağlamanın yanı sıra tesisatı koruyarak yapıların ömrünü uzatıyor.

 

Türkiye’de ve ihracat yaptığı altı kıtadaki 75’in üzerinde ülkede yalıtım sektörünün önde gelen firmalarından olan ODE Yalıtım, imza attığı prestijli projelerin arasına Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası (CSO) Konser Salonu’nu da ekledi. Modern mimarisiyle büyük beğeni kazanan binanın tesisat yalıtımında, ODE Yalıtım’ın ODE R-Flex markası ile ürettiği elastomerik kauçuk köpüğü ürünleri tercih edildi.

 

ODE Yalıtım Pazarlama Direktörü Ceylin AkdemirCeylin Akdemir: “Ülkemize değer katan projelerde öncelikli tercih olmaya devam edeceğiz”

CSO Konser Salonu’nda uygulanan tesisat yalıtımı alanında geliştirdikleri ürünler ile Türkiye’de sektör liderliğini üstlendiklerini, Avrupa’da ise ilk üç büyük oyuncu arasında yer aldıklarını söyleyen ODE Yalıtım Pazarlama Direktörü Ceylin Akdemir, “Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nın yeni binasında, ODE R-Flex PRM levha ve boru ürünlerimizi kullandık. Bu ürünler, enerji verimliliği ve maksimum tasarruf sağlamanın yanı sıra tesisatı koruyarak yapıların ömrünü uzatıyor. Türkiye’den ve dünyadan sanatçıları ağırlayacak bu önemli binaya katkı sunmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Yenilikçi vizyonumuz ve Ar-Ge’yi odağımıza alarak geliştirdiğimiz ürünlerimiz ile ülkemize değer katan projelerin öncelikli tercihi olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Dünyanın dört bir yanında ODE tercih ediliyor

ODE Yalıtım ürünlerinin 2020 yılında yurt içinde tercih edildiği projeler arasında, yapımı devam eden Ankara Cumhuriyet Kulesi, Ataşehir Finans Merkezi ile birlikte çok sayıda otel ve yaşam alanı bulunuyor. Ataşehir Finans Merkezi’nde, bu proje için özel olarak geliştirilen, µ≥ 11.000 değeri ile Türkiye’deki ilk ve tek en yüksek su buharı difüzyon direnç katsayılı elastomerik kauçuk köpüğü olan R-flex Diamond ürünü kullanıldı. Global bir marka olma hedefiyle faaliyetlerini sürdüren ODE Yalıtım bu yıl ayrıca, Finlandiya, Birleşik Arap Emirlikleri, Cezayir, Azerbaycan ve Benin’deki önemli projelerde de yer aldı.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36