DÜNYA’NIN LİDER SU ÇÖZÜMLERİ ŞİRKETİ GRUNDFOS’TA ORGANİZASYONEL YAPILANMA İMBAT SU SOĞUTMALI PAKET KLİMA CİHAZLARI SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK, YENİLİK VE SAĞLIK: FRASCOLD GENEL MERKEZİN VERİMLİLİĞİNİ ARTIRMASI İÇİN ENTEGRE PROJEYİ SUNUYOR MASDAF’TAN PETROKİMYA ENDÜSTRİSİNDE YÜKSEK VERİMLİLİK SAĞLAYAN “AKILLI ÇÖZÜMLER” “LOWARA e-SH SERİSİ” PASLANMAZ POMPALAR ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARDA İDEAL ÇÖZÜMLER SUNUYOR CASTEL: DÜŞÜK GWP SOĞUTUCU AKIŞKANLAR İÇİN GELECEĞE HAZIR BİLEŞENLER VE ÇÖZÜMLER ALDAĞ A.Ş. İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU Kombi Klima Shop’tan Dijital Açılış LG TERMOSİFON, ÖDÜL KAZANAN TASARIMIYLA SON DERECE ETKİLİ VE ÇEVRE DOSTU BİR PERFORMANS SUNUYOR VENCO EX-PROOF FANLAR ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ OLAY YERİ İNCELEME LABORATUVARINDA İMBAT ÇATI TİPİ KLİMA TERCİH EDİLDİ PA-FLEX KAUÇUKTAN YENİ PROJELERE DESTEK TERMOKON, KÜRESEL REFERANSLARINA TANZANYA’NIN EN BÜYÜK KESİMHANESİNİ EKLEDİ İMBAT SOĞUK DEPO CİHAZLARI NİJERYA’DA İZKA PORT BAYRAKLI’DA LOWARA POMPA VE HİDROFOR SİSTEMLERİ HİZMET VERİYOR

GOLDSUN MOBILE İLE KIŞ AYLARINDA DA BAHÇE VE BALKON KEYFİNE DEVAM

Çukurova Isı, Goldsun Mobile Serisi Isıtıcılar ile kış soğuklarında üşümeden bahçe, teras ve balkon keyfi sunuyor.

 

Kış soğukları iyiden iyiye kendini hissettirmeye başladı. Pandemiyle mücadele kapsamında alınan önlemlerle birlikte sosyal vakitlerinin büyük bölümünü evlerinin bahçelerinde, balkonlarında veya teraslarında geçirmeyi tercih edenler, kış soğuklarında gerekli konfor sıcaklığı için taşınabilir ısıtma çözümlerine yöneldi. 

 

İnfrared ısıtma sektörünün lider markası Çukurova Isı, Goldsun Mobile Serisi Isıtıcılar ile pandemi nedeniyle kış aylarında evlerinin açık alanlarında keyifli zaman geçirmek isteyenlere konforlu ortamlar sunuyor. 

 

Rüzgardan etkilenmiyor

Devrilme emniyeti ile yüksek güvenlikli olarak dizayn edilen ve rüzgârdan etkilenmeyen mobil ısıtıcılar, 700 watt veya iki kademeli 1400 watt kapasite seçenekleri ile balkon, teras ve bahçelerde metrekareye uygun ısıtma sağlıyor. 

 

Yüzde 40 daha verimli

Goldsun Isıtıcılar, sahip oldukları yüksek yoğunluklu halojen ampul sayesinde standart rezistanslı elektrikli cihazlara göre yüzde 40 daha verimli çalışıyor. 

 

En iyi fiyat ve ısıtma performansı

Yüksek yüzey sıcaklığı ile 2 saniye içerisinde bulunduğu ortamda maksimum ısıtma hissi yaratan Goldsun Mobile Serisi Isıtıcılar, geniş açılı ısıtma teknolojisi ile uzak mesafelerden dahi ısıtma imkânı sunuyor. Ayrıca bahçelerini, balkonlarını ve 

teraslarını ısıtmak için en iyi fiyat ve ısıtma performansı dengesi arayanların ilk tercihi olmaya devam ediyor.

 

Estetik dizayn

Mimari açıdan göze rahatsızlık vermeyen, oldukça estetik bir şekilde dizayn edilen Goldsun Mobile Serisi Isıtıcılar, dekoratif duruşu sayesinde bahçe, balkon ve teraslarda mükemmel uyum sağlıyor.

 

Değişken hava koşullarında yüksek konfor

Goldsun Mobile serisi Isıtıcıların yanı sıra dış mekânlarda vakit geçirmeyi tercih edenler için maksimum konfor sağlayan ve IP 55 su koruması sayesinde dış hava şartlarından etkilenmeden sorunsuzca ısıtan “Goldsun Supra Plus, Supra, Aqua, Nova Plus ve Nova” serisi elektrikli ısıtıcılar da evlerde, bahçelerde, balkonlarda ve teraslarda fonksiyonel kullanım avantajı sunuyor. Plus serilerinde, cihaz kasası ile bütünleşik olan kumanda modülü sayesinde ısıtıcı, kapasitesinin yüzde 60 oranına kadar kısılabiliyor. Cihaz ile birlikte verilen kızılötesi uzaktan kumanda ise ısıtıcıyı 5 farklı kademede çalıştırma avantajı sunuyor. Bu sayede değişken hava koşullarında daha konforlu ısıtma yapılıyor. Goldsun elektrikli ısıtıcıların içerisinde yer alan ve ısıtma amacıyla dizayn edilen halojen ampul ise harcadığı elektrik enerjisinin yüzde 99’nu ısıya dönüştürerek anında ve etkin bir ısıtma sağlıyor. 

 

81 ili kapsayan satış ağı

Çukurova Isı’nın 81 ili kapsayan geniş satış ağı ve Türkiye’nin önde gelen online alışveriş siteleri üzerinden satışa sunulan Goldsun ısıtıcılar hakkında detaylı bilgi almak için 

www.cukurovaisi.com ve www.goldsun.com.tr sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

1609332989 c ukurova s balkon s tmas

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36