ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

Doğu İklimlendirme’nin Klima Santralleri, Elazığ’ın Yeni Stadyumuna Nefes Oluyor

2019 yılında inşaatına başlanan Elazığ Stadyumu, şehrin merkezinde yükseliyor. 35 bin metrekareden fazla inşaat alanına sahip stadyumun, tamamlandığında 20 bin seyirci kapasitesine sahip olması planlanıyor.

Uluslararası standartlardaki stadyum, ticari alanlara, 650 araç kapasiteli otoparka, spor salonu ve antrenman salonlarına, kafeterya ve mağazalara ev sahipliği yapacak. Binlerce sporseveri bir araya getirecek projenin 2021 yılı içerisinde tamamlanması bekleniyor. 

Doğu İklimlendirme, 30 farklı modelde 1.000-100.000 m3/h debi aralığında, Eurovent etiketi ile üretimini gerçekleştirdiği Klima Santralleri ile başta Elazığ ve çevresine olmak üzere, tüm sporseverlere hizmet verecek stadyumunun ve destek tesislerinin iklimlendirmesinde tercih edildi.

 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36