YETKİLİ AĞIZDAN DOĞALGAZ FATURALARINI DÜŞÜREN ÖNLEMLER DÜNYA’NIN LİDER SU ÇÖZÜMLERİ ŞİRKETİ GRUNDFOS’TA ORGANİZASYONEL YAPILANMA İMBAT SU SOĞUTMALI PAKET KLİMA CİHAZLARI SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK, YENİLİK VE SAĞLIK: FRASCOLD GENEL MERKEZİN VERİMLİLİĞİNİ ARTIRMASI İÇİN ENTEGRE PROJEYİ SUNUYOR MASDAF’TAN PETROKİMYA ENDÜSTRİSİNDE YÜKSEK VERİMLİLİK SAĞLAYAN “AKILLI ÇÖZÜMLER” “LOWARA e-SH SERİSİ” PASLANMAZ POMPALAR ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARDA İDEAL ÇÖZÜMLER SUNUYOR CASTEL: DÜŞÜK GWP SOĞUTUCU AKIŞKANLAR İÇİN GELECEĞE HAZIR BİLEŞENLER VE ÇÖZÜMLER ALDAĞ A.Ş. İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU LG TERMOSİFON, ÖDÜL KAZANAN TASARIMIYLA SON DERECE ETKİLİ VE ÇEVRE DOSTU BİR PERFORMANS SUNUYOR VENCO EX-PROOF FANLAR ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ OLAY YERİ İNCELEME LABORATUVARINDA İMBAT ÇATI TİPİ KLİMA TERCİH EDİLDİ PA-FLEX KAUÇUKTAN YENİ PROJELERE DESTEK TERMOKON, KÜRESEL REFERANSLARINA TANZANYA’NIN EN BÜYÜK KESİMHANESİNİ EKLEDİ İMBAT SOĞUK DEPO CİHAZLARI NİJERYA’DA İZKA PORT BAYRAKLI’DA LOWARA POMPA VE HİDROFOR SİSTEMLERİ HİZMET VERİYOR

Doğu İklimlendirme’nin Klima Santralleri, Elazığ’ın Yeni Stadyumuna Nefes Oluyor

2019 yılında inşaatına başlanan Elazığ Stadyumu, şehrin merkezinde yükseliyor. 35 bin metrekareden fazla inşaat alanına sahip stadyumun, tamamlandığında 20 bin seyirci kapasitesine sahip olması planlanıyor.

Uluslararası standartlardaki stadyum, ticari alanlara, 650 araç kapasiteli otoparka, spor salonu ve antrenman salonlarına, kafeterya ve mağazalara ev sahipliği yapacak. Binlerce sporseveri bir araya getirecek projenin 2021 yılı içerisinde tamamlanması bekleniyor. 

Doğu İklimlendirme, 30 farklı modelde 1.000-100.000 m3/h debi aralığında, Eurovent etiketi ile üretimini gerçekleştirdiği Klima Santralleri ile başta Elazığ ve çevresine olmak üzere, tüm sporseverlere hizmet verecek stadyumunun ve destek tesislerinin iklimlendirmesinde tercih edildi.

 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36