YETKİLİ AĞIZDAN DOĞALGAZ FATURALARINI DÜŞÜREN ÖNLEMLER DÜNYA’NIN LİDER SU ÇÖZÜMLERİ ŞİRKETİ GRUNDFOS’TA ORGANİZASYONEL YAPILANMA İMBAT SU SOĞUTMALI PAKET KLİMA CİHAZLARI SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK, YENİLİK VE SAĞLIK: FRASCOLD GENEL MERKEZİN VERİMLİLİĞİNİ ARTIRMASI İÇİN ENTEGRE PROJEYİ SUNUYOR MASDAF’TAN PETROKİMYA ENDÜSTRİSİNDE YÜKSEK VERİMLİLİK SAĞLAYAN “AKILLI ÇÖZÜMLER” “LOWARA e-SH SERİSİ” PASLANMAZ POMPALAR ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARDA İDEAL ÇÖZÜMLER SUNUYOR CASTEL: DÜŞÜK GWP SOĞUTUCU AKIŞKANLAR İÇİN GELECEĞE HAZIR BİLEŞENLER VE ÇÖZÜMLER ALDAĞ A.Ş. İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU LG TERMOSİFON, ÖDÜL KAZANAN TASARIMIYLA SON DERECE ETKİLİ VE ÇEVRE DOSTU BİR PERFORMANS SUNUYOR VENCO EX-PROOF FANLAR ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ OLAY YERİ İNCELEME LABORATUVARINDA İMBAT ÇATI TİPİ KLİMA TERCİH EDİLDİ PA-FLEX KAUÇUKTAN YENİ PROJELERE DESTEK TERMOKON, KÜRESEL REFERANSLARINA TANZANYA’NIN EN BÜYÜK KESİMHANESİNİ EKLEDİ İMBAT SOĞUK DEPO CİHAZLARI NİJERYA’DA İZKA PORT BAYRAKLI’DA LOWARA POMPA VE HİDROFOR SİSTEMLERİ HİZMET VERİYOR

Aldağ tarafından üretilen Aldamed paket tip hijyenik klima santralleri

Aldağ tarafından üretilen Aldamed paket tip hijyenik klima santralleri DIN 1946-4:2008 standartlarına tam uyumlu olup Tüv-Nord laboratuvarları tarafından sertifikalandırılmıştır. Tamamen paslanmaz iç yüzey ve montajdan önce boyanan dış yüzey sayesinde korozyon riskini ortadan kaldırıyor.
 
Aldamed kolay erişilebilirliği ve korozyon deneyimi maksimum seviyede olan komponentleri sayesinde ameliyathane iklimlendirmesinde ideal çözümler sunuyor. Besleme tarafında iki kademe filtrasyon, Hepa kutularından önce havanın EN 779 standardına göre F9 sınıfında filtrelenmesini sağlıyor. Ayrıca bünyesinde bulunan ısıtma ve DX eşanjörün yanı sıra elektrikli ısıtıcı ve buharlı nemlendirici sayesinde farklı ameliyat tiplerine göre değişen sıcaklık ve nem değerlerine hassas bir şekilde ulaşabiliyor. Tamamen tak-çalıştır olarak üretilen Aldamed cihazları, sahip olduğu otomatik kontrol panosu sayesinde bina otomasyon sistemlerine kolaylıkla adapte edilebiliyor. EC motorlu plug fanlara sahip olan Aldamed cihazı 2500-7500 m3/h aralığında hava debisi sağlayabilen modellerinde enerji tüketimini en düşük seviyede tutuyor. Mikro prosesör kontrolü sayesinde filtreler kirlendikçe devrinin artırarak nominal debi ve basıncı sağlıyor. Yüzde 100 taze havalı ve plakalı ısı geri kazanımlı modelleri ile yüzde 67 ve üzerinde ısı geri kazanımı elde edilebiliyor. Aldamed, entegre soğutma devresi sayesinde dış ünite gereksinimi olmadan doğrudan çalıştırılabilen modelleriyle fark yaratıyor. Düşük sıcaklıktaki mahal dönüş havasının kondenser üzerinden egzozu, kondensasyon derecesini aşağıya çekerek maksimum kompresör verimini sağlıyor.
 
Aldamed, konutsal olmayan havalandırma cihazlarını da kapsayan ErP Ecodesign AB Direktifi 2018 kriterlerini fazlasıyla karşılıyor. Komisyonun belirlediği ErP 2018 maksimum limit değerleri baz alındığında (SFPinternal limit 2018=939 [w/(m3/s)] Aldağ cihazo SFPint. cihaz=602[w/(m3/s)] değerlerin yüzde 39.5 altında ve 337 w/s tasarruf sağlanmıştır.
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36