YETKİLİ AĞIZDAN DOĞALGAZ FATURALARINI DÜŞÜREN ÖNLEMLER DÜNYA’NIN LİDER SU ÇÖZÜMLERİ ŞİRKETİ GRUNDFOS’TA ORGANİZASYONEL YAPILANMA İMBAT SU SOĞUTMALI PAKET KLİMA CİHAZLARI SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK, YENİLİK VE SAĞLIK: FRASCOLD GENEL MERKEZİN VERİMLİLİĞİNİ ARTIRMASI İÇİN ENTEGRE PROJEYİ SUNUYOR MASDAF’TAN PETROKİMYA ENDÜSTRİSİNDE YÜKSEK VERİMLİLİK SAĞLAYAN “AKILLI ÇÖZÜMLER” “LOWARA e-SH SERİSİ” PASLANMAZ POMPALAR ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARDA İDEAL ÇÖZÜMLER SUNUYOR CASTEL: DÜŞÜK GWP SOĞUTUCU AKIŞKANLAR İÇİN GELECEĞE HAZIR BİLEŞENLER VE ÇÖZÜMLER ALDAĞ A.Ş. İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU LG TERMOSİFON, ÖDÜL KAZANAN TASARIMIYLA SON DERECE ETKİLİ VE ÇEVRE DOSTU BİR PERFORMANS SUNUYOR VENCO EX-PROOF FANLAR ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ OLAY YERİ İNCELEME LABORATUVARINDA İMBAT ÇATI TİPİ KLİMA TERCİH EDİLDİ PA-FLEX KAUÇUKTAN YENİ PROJELERE DESTEK TERMOKON, KÜRESEL REFERANSLARINA TANZANYA’NIN EN BÜYÜK KESİMHANESİNİ EKLEDİ İMBAT SOĞUK DEPO CİHAZLARI NİJERYA’DA İZKA PORT BAYRAKLI’DA LOWARA POMPA VE HİDROFOR SİSTEMLERİ HİZMET VERİYOR

CUMHURBAŞKANLIĞI SENFONİ ORKESTRASI KONSER SALONU’NA ODE YALITIM İMZASI

Türkiye’de yalıtım sektörünün önde gelen firmalarından ODE Yalıtım, prestijli projelerin tercihi olmaya devam ediyor. ODE Yalıtım son olarak, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası (CSO) Konser Salonu’nun tesisat yalıtımını üstlendi. Yalıtımda kullanılan ODE R-Flex ürünleri, enerji verimliliği ve maksimum tasarruf sağlamanın yanı sıra tesisatı koruyarak yapıların ömrünü uzatıyor.
 
Türkiye’de ve ihracat yaptığı altı kıtadaki 75’in üzerinde ülkede yalıtım sektörünün önde gelen firmalarından olan ODE Yalıtım, imza attığı prestijli projelerin arasına Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası (CSO) Konser Salonu’nu da ekledi. Modern mimarisiyle büyük beğeni kazanan binanın tesisat yalıtımında, ODE Yalıtım’ın ODE R-Flex markası ile ürettiği elastomerik kauçuk köpüğü ürünleri tercih edildi.
 
ODE Yalıtım Pazarlama Direktörü Ceylin Akdemir Ceylin Akdemir: “Ülkemize değer katan projelerde öncelikli tercih olmaya devam edeceğiz”
 
CSO Konser Salonu’nda uygulanan tesisat yalıtımı alanında geliştirdikleri ürünler ile Türkiye’de sektör liderliğini üstlendiklerini, Avrupa’da ise ilk üç büyük oyuncu arasında yer aldıklarını söyleyen ODE Yalıtım Pazarlama Direktörü Ceylin Akdemir, “Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nın yeni binasında, ODE R-Flex PRM levha ve boru ürünlerimizi kullandık. Bu ürünler, enerji verimliliği ve maksimum tasarruf sağlamanın yanı sıra tesisatı koruyarak yapıların ömrünü uzatıyor. Türkiye’den ve dünyadan sanatçıları ağırlayacak bu önemli binaya katkı sunmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Yenilikçi vizyonumuz ve Ar-Ge’yi odağımıza alarak geliştirdiğimiz ürünlerimiz ile ülkemize değer katan projelerin öncelikli tercihi olmaya devam edeceğiz” dedi.
 
Dünyanın dört bir yanında ODE tercih ediliyor
 
ODE Yalıtım ürünlerinin 2020 yılında yurt içinde tercih edildiği projeler arasında, yapımı devam eden Ankara Cumhuriyet Kulesi, Ataşehir Finans Merkezi ile birlikte çok sayıda otel ve yaşam alanı bulunuyor. Ataşehir Finans Merkezi’nde, bu proje için özel olarak geliştirilen, µ≥ 11.000 değeri ile Türkiye’deki ilk ve tek en yüksek su buharı difüzyon direnç katsayılı elastomerik kauçuk köpüğü olan R-flex Diamond ürünü kullanıldı. Global bir marka olma hedefiyle faaliyetlerini sürdüren ODE Yalıtım bu yıl ayrıca, Finlandiya, Birleşik Arap Emirlikleri, Cezayir, Azerbaycan ve Benin’deki önemli projelerde de yer aldı. 
 
Gorsel (2)
Gorsel (1)
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36