YETKİLİ AĞIZDAN DOĞALGAZ FATURALARINI DÜŞÜREN ÖNLEMLER DÜNYA’NIN LİDER SU ÇÖZÜMLERİ ŞİRKETİ GRUNDFOS’TA ORGANİZASYONEL YAPILANMA İMBAT SU SOĞUTMALI PAKET KLİMA CİHAZLARI SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK, YENİLİK VE SAĞLIK: FRASCOLD GENEL MERKEZİN VERİMLİLİĞİNİ ARTIRMASI İÇİN ENTEGRE PROJEYİ SUNUYOR MASDAF’TAN PETROKİMYA ENDÜSTRİSİNDE YÜKSEK VERİMLİLİK SAĞLAYAN “AKILLI ÇÖZÜMLER” “LOWARA e-SH SERİSİ” PASLANMAZ POMPALAR ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARDA İDEAL ÇÖZÜMLER SUNUYOR CASTEL: DÜŞÜK GWP SOĞUTUCU AKIŞKANLAR İÇİN GELECEĞE HAZIR BİLEŞENLER VE ÇÖZÜMLER ALDAĞ A.Ş. İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU LG TERMOSİFON, ÖDÜL KAZANAN TASARIMIYLA SON DERECE ETKİLİ VE ÇEVRE DOSTU BİR PERFORMANS SUNUYOR VENCO EX-PROOF FANLAR ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ OLAY YERİ İNCELEME LABORATUVARINDA İMBAT ÇATI TİPİ KLİMA TERCİH EDİLDİ PA-FLEX KAUÇUKTAN YENİ PROJELERE DESTEK TERMOKON, KÜRESEL REFERANSLARINA TANZANYA’NIN EN BÜYÜK KESİMHANESİNİ EKLEDİ İMBAT SOĞUK DEPO CİHAZLARI NİJERYA’DA İZKA PORT BAYRAKLI’DA LOWARA POMPA VE HİDROFOR SİSTEMLERİ HİZMET VERİYOR

THERMA V All-in-One İLE ISITMA, SOĞUTMA VE SICAK SU BİR ARADA

Bir işin başarısının tüketicilerin memnuniyeti ile doğru orantılı olduğu bir gerçek. Müşteri devamlılığı sağlayıp karlılığı artırmak için tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra, güvenlerini kazanmak da gerekiyor. Bununla birlikte, aralarında HVAC’ın da olduğu bir çok iş kolunda, servis sağlayıcılar ayakta kalabilmek için bir çok farklı tüketicinin, birbirinden farklı taleplerini karşılamak durumunda kalıyorlar. 

 

HVAC endüstrisinde işler çok iyi gidiyor. Ancak rekabet sert ve ürünlerin kurulum süreci boyunca tüketicilerle etkili bir şekilde iletişim kurmak, son teslim tarihlerini karşılamak ve sistem işlemlerini sürdürmek zorunlu. Bu unsurlardan her hangi birinde çıkacak en ufak bir sorunda işveren olarak tabir edilen bina sorumluları mutsuz oluyor. Mutsuz olan bir bina sorumlusu da sadece işi engellemekle kalmıyor, ilgili tüm taraflar için gereksiz strese neden oluyor. Bu süreçte, kurulumu yapan yetkilinin uygun, çevre dostu ve son derece verimli, tamamen işlevsel bir sistem sağlaması gerekiyor. Farklı tesislerdeki yöneticilerin ve kiracıların farklı ihtiyaçlarını ve beklentilerini yönetmek, üstesinden gelinmesi kolay bir durum değil. Peki, bir HVAC hizmet sağlayıcısı, farklı müşterilerinin benzersiz ihtiyaçlarını nasıl karşılayabilir? Çevreye duyarlı çalışma sunarken, kurulumu ve bakımı kolay, güvenilir bir çözüm sağlamak bu sorunu kolaylıkla çözer. LG Therma V’in başrolde olduğu yer de tam olarak burası.

 

LG Therma V, tek bir kompakt ünitede ısıtma, soğutma ve sıcak su sağlayan bir AWHP (Havadan Suya Isı Pompası) sistemidir. Esasen, AWHP sistemleri bir kazan olarak çalışır ancak son derece yüksek verimlilikte çalışan sistemlerdir. Her yıl, AWHP sistemlerini kurmayı tercih eden geliştiricilerin sayısı artmaya devam ediyor. LG Therma V, basit ve kolay kurulumu ile öne çıkıyor. Bir HVAC sistemi kurmak, insan gücü ve adam-saat gerektiren karmaşık bir süreçtir. Bu noktada Therma V, oyun kurallarını değiştirerek ön plana çıkıyor. Dahası, Therma V Monoblok modeller kurulum sürecini daha da kolaylaştırıyor. İç ve dış ünite tek bir kompakt ünitede bir araya geldiğinden, nakliye ve kurulum olabildiğince basit bir hal alıyor. Bu üniteler ayrıca ek soğutucu akışkan borusu ihtiyacını da ortadan kaldırıyor, böylece kurulum deneyimi çok az olan veya hiç olmayanlar bile işi yönetebiliyor. En yeni monoblok modeller, onları R410A soğutucu akışkan ile çalışan ünitelerden 10 kat daha hafif hale getiren ve kurulumu daha da kolaylaştıran R32 soğutucu akışkan kullanıyor. 

 

Kurulum yapanların da söyleyeceği gibi, müşterilerinin güvenini kazanmak için doğru ve ayrıntılı bilgi sağlamak gerekiyor. Son teknoloji ürünü LG Therma V yapılandırıcı yazılımı, montajcıya her projeye özgü geniş bir veri yelpazesine erişim olanağı sağlıyor. Böylece montajcı, sahaya gelmeden önce herhangi bir işi kapsamlı bir şekilde anlıyor. Configurator yazılımı yalnızca kurulumcuları kurulum süreci için hazırlamakla kalmıyor, aynı zamanda müşterilere ne bekleyeceklerini bilmeleri için süreci net bir şekilde anlamalarını sağlıyor. 

 

Rahatlığın ötesinde, Therma V bu çevre bilinci çağında daha da değerli bir şey sunuyor. LG inverter teknolojisi, Therma V'nin optimum enerji verimliliği ile en yüksek kapasitede performans göstermesine yardımcı oluyor. LG inverter, değişken inverter hızı özellikleri sayesinde enerji tüketimini en aza indiriyor. Ayrıca Therma V BLDC fan, düşük hızlarda yüzde 40'a, yüksek hızlarda yüzde 20'ye varan enerji tasarrufu sağlıyor. Therma V, fosil yakıt tüketimini ve genel CO2 emisyonlarını azaltırken karbon ayak izini azaltmak için elektrik enerjisini kullanıyor. 

 

Çevresel faydalara ek olarak, LATS (LG Klima Teknik Çözümü), Therma V'in ekonomik faydalarını göstermek ve kullanıcılara enerji maliyetlerinde ne kadar tasarruf ettiklerini göstermek için tam simülasyon analizi çalıştırabiliyor. Program, belirtilen parametrelerin girilmesi yoluyla yıllık enerji maliyetlerini, yıllık CO2 üretimini, aylık enerji kullanımını ve maliyetlerini ve ayrıca sıcaklık dışarıda değiştikçe toplam termal enerji kullanım miktarını hesaplayabiliyor.

 

LG, müşterilerine öncelik vermeyi taahhüt ediyor. Bu taahhüt, kurulum yapanlar ve bakım hizmeti sağlayıcıları için de önemli faydalar sağlıyor. LG Therma V, beklentilerin ötesine geçerek basit kurulum ve bakım, çevre dostu işletim ve üstün enerji verimliliği ile bir çözüm sunuyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36