ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

YÜKSEK YARGI ORGANIMIZ YARGITAY’IN YENİ HİZMET KOMPLEKSİ’NİN TÜM BLOKLARINDA AIRONN FANLARI VAR

Yargıtay Başkanlığı, Yüksek Yargı Organımıza yakışır, kültürümüzü yansıtan mimarisi, enerji verimli ve çevre dostu kimliği ile yeni bina kompleksine kavuşuyor.

 

486.000 m2 proje alanı üzerinde 10 bloktan oluşan proje, ABD’de düzenlenen IV. Uluslararası Sürdürülebilir Yapılar Sempozyumu’nda düzenlenen yarışmada “En iyi Sürdürülebilir Ofis” kategorisinde 1. seçildi.

 

1 milyar 30 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilen yeni yapı projesi, Yargıtay Başkanlığı’nın kurumsal kimliğini temsil eden sürdürülebilir bir kalkınma örneği olarak gösteriliyor.

 

Projenin peyzaj alanlarının altında; 75 bin 421 metrekarelik kapalı otoparkının yangın senaryosunda duman tahliyesi ve günlük havalandırma ihtiyacı için Aironn jetfan sistemleri tercih edilmişti. Projenin yapı bloklarında da tercih; Aironn teknolojisi oldu. 

 

Aironn, Kartepe üretim ve test & laboratuvar kompleksinde, Yargıtay Başkanlığı Yeni Hizmet Kompleksi için, fan teknolojisinin sınırlarında, havalandırma, basınçlandırma, duman tahliye ihtiyaçlarının tümünü karşılayacak fan gruplarını üretecek.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36