Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

SİNPAŞ METROLIFE PROJESİNİN DE TERCİHİ RAVATHERM TAŞYÜNÜ OLDU

Sinpaş GYO tarafından inşa edilen Metrolife İstanbul Sancaktepe projesi,  544 konut ve 11.000 metrekarelik çarşı alanından oluşuyor. Az katlı mimarisiyle Sancaktepe'nin Butik Projesi olarak lanse edilen projede geniş meydanlı çarşısındaki mağazalar, restoranlar ve kafeleriyle proje sosyal hayat açısından da yaşadığınız yerde, dışarı çıkmadan konfor iddiasını ortaya koyuyor.  

 

Tüm Türkiye’de kurulduğu 2008 yılından bu yana farklı birçok değerli projeye ürün tedariği sağlayan Ravaber/Ravatherm Taşyünü, bu büyük projenin de  tercihi oldu. Ravago Bina Çözümleri ürün ailesi içinde yer alan Ravatherm Taşyünü,  projede  ısı yalıtım amacıyla  32.000 m2 kullanıldı. 25.000 m2 150 kg/m3, 5 cm  Ravatherm Taşyününün cephe yalıtımı ve 7000 m2 150 kg/m3 ve 3cm taşyünün  denizlik detayları için tercih edildiği projenin 2021 yılı içinde tamamlanması planlanmaktadır.  Uzun lif yapısı, yüksek ısı yalıtım, su iticilik özelliği ve yüksek çekme dayanımı özellikleri ile tercih edilen Ravatherm Taşyünü, binaların çatılarında, bölme duvarlarında, dış cephe yalıtımlarında; ısı, ses, rutubet yalıtımı ve yangın güvenliği gerektiren detaylarda tercih edilmektedir.

 

Taşyünü mineral lif yapısı  sayesinde ses, gürültü gibi olumsuz dış etkenleri bertaraf ettiği için, huzurlu ve konforlu bir yaşam imkânı sunmaktadır. Doğal hammaddeden imal edilmiş, ekolojik ve çevre dostu bir üründür.Ravago Bina Çözümleri tarafından  üretimi ve satışı  yapılan ürünlerimiz Türkiye’nin önde gelen projelerinin tercihi olmaya devam etmektedir. 

 

2021 yılında da Taşyünü alanında yatırımlarına hız kesmeden devam edecek olan Ravago Bina Çözümleri, sektöründeki en yüksek üretim kapasitesine sahip taşyünü üreticisi olarak liderliğini sürdürmektedir.  

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36