Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

PA-FLEX KAUÇUK HER YERDE

Yılın sonuna yaklaştığımız bugünlerde Pa-flex kauçuk, işlerine hız kesmeden devam etmenin haklı gururunu yaşıyor. Yurtdışında Pa-Flex markasının tanınması ve bunun sonucunda ürüne talebin artmasına rağmen yurtiçi ve yurtdışı bayi ve projelerine mümkün olan en kısa sürede cevap veriyor. Pa-Flex, üretim prosesini geliştirilmesi, hammadde stoğunun daima yeterli seviyede bulunması, hızlı reaksiyon ve hareket kabiliyeti sayesinde devam eden bir çok projede tedarikçi marka oldu.

 

Elastomerik kauçuk köpükten levha ve boru tipi izolasyon ürünleriyle katkı sağladığı projelerden biri Bodrum’da devam eden Voyage Torba Hotel şantiyesidir. Class 0 yangın dayanımı,yüksek buhar difüzyon direnci ve darbelere karşı esnek ve güçlü yapısı ile tercih edilen Pa-Flex ürünlerinin kullanıldığı Voyage Torba projesi 33.000 m2 üzerine inşaa edilecek olup Aralık 2019’da başlayan çalışmanın sonlarına gelindi. ETS GRUP bünyesinde bulunan proje kapsamında 76 Oda, Alakartlar sokağı, Ana restaurant, Ana mutfak, Fitness, Gece kulubü ve diğer ortak yaşam alanları yer almakta. Ortak yaşam alanları, otopark ve ana mutfak gibi merkezi havalandırma bulunan mahallerde kanal izolasyon levhaları kullanıldı. Diğer alanların klima hatlarında ve tesisat borularında Pa-Flex kauçuk boru ürünleri tatbik edildi.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36