Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

AIRONN TERCİHİ BDDK VE İLLER BANKASI YAPILARI İLE DEVAM EDİYOR

İSTANBUL ULUSLARARASI FİNANS MERKEZİ PROJELERİNDE AIRONN TERCİHİ BDDK VE İLLER BANKASI YAPILARI İLE DEVAM EDİYOR

 

İstanbul'un bölgesel ve küresel bir finans merkezi olmasını hedefleyen, yaklaşık 3.200.000 m2 alanı ile dünyanın en büyükleri arasında olan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi yapılarında Aironn havalandırma çözümleri tercih ediliyor. Daha önce Ziraat Bankası Kuleleri projelerinin ardından, İller Bankası ve BDDK binalarında da Aironn Fan Mühendisliği ürünleri kullanılacak. 

 

Yapı Enerji Verimliliği ve Enerji Tüketim Performansı standartlarının sağlanmasına, doğaya duyarlı, yeşil bina olmasına özen gösterilen bu yapılar için Aironn Havalandırma A.Ş. tüm otopark ve blok fanlarını üretecek. Mühendislik ve üretim kalitesini akredite test laboratuvarları ve sertifikasyon alt yapısıyla kanıtlayan Aironn, uluslararası mega projelerde güçlü bir rakip olduğunu ortaya koyuyor.

 

Fan mühendisliği Ar-Ge ve üretim faaliyetlerinde on yılını geride bırakan Aironn, enerji verimli, çevresel duyarlılığı yüksek fan çözümleri ve güçlü mühendislik altyapısıyla çizgi üstü projelerde güvenilir tedarikçi olduğunun altını, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi projeleri ile bir kez daha çiziyor.

 

İstanbul Finans Merkezi’nin Selçuklu ve Osmanlı mimarisinden esinlenerek inşa edilen yapıları için üretilecek otopark jetfanları, duman egzoz ve basınçlandırma fanları ile diğer blok fanlarının tümü, şirketin Kocaeli Kartepe tesisindeki uluslararası standartlara göre dizayn edilen laboratuvarlarında yapılan şahitli testler sonucu sahaya sevk ediliyor. Aironn, Fan Performans Testleri, Yangın Dayanım Testleri, Fan Yüksek Sıcaklık Testlerinin tamamını tek çatı altında toplayarak, Türkiye’nin en büyük fan test olanaklarına sahip bulunuyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36