ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

ELYSIUM AVM PROJESİNDE TERCİH ATLANTİK SU KAYNAKLI ISI POMPALARI OLDU

HVAC sektöründeki konumunu her geçen gün güçlendiren Atlantik Grup firması, prestijli projelerin tercihi olmaya devam ediyor.

 

Yurtiçi ve yurtdışı 100’den fazla projede tercih edilen ATLANTİK marka su kaynaklı ısı pompaları referansına TETİŞ Yapı A.Ş ve Elazığ İl Özel İdaresi ortaklığında Çayda Çıra Kavşağında inşa edilen Elysium Alışveriş ve Yaşam Kompleksi projesini de dahil etti. 71.500 m2’lik inşaaat alanı üzerinde, 30.000 m2lik kiralanabilir alan ile Elazığ’ın en büyük ve en modern alışveriş ve yaşam merkezi olan ELYSIUM PARK AVM projesinin ortak alanlarının ısıtma ve soğutma ihtiyacı ATLANTIK marka su kaynaklı ısı pompalarıyla sağlanacaktır.

 

atlantik ısı pompası3 hızlı fan kontrolü ile elektrik tüketimini azaltan, 19 farklı arıza kodu ile satış sonrası servis hizmetlerinde hızlı ve kolay çözümler sunan, geniş giriş su sıcaklığı limitleri ile kule ve kazanda oluşabilecek sorunların etkisini en aza indirgeyen, kısa kenardan ve uzun kenardan üfleme opsiyonu ve kanal dışı statik basıncın proje şartlarına göre ayarlanabilir olması ile tüm tesisat ihtiyaçlarına uyum sağlayabilen ATLANTİK ısı pompaları yer aldığı projelere değer katmaya devam ediyor.

 

Büyük metrekareli mahallerin tek bir noktadan kontrol edilmesine olanak sağlayan master termostat opsiyonu ile tüm mahalin eşit iklimlendirme şartlarında tutulması sağlanabilmektedir. Çok fonksiyonlu master termostat 32 adet cihazın tek bir noktadan kontrol edilmesine olanak sağlar. Modbus, Bacnet veya BTL onaylı Bacnet protokolleri ile bina otomasyon sistemine    bağlanabilmektedir.

 

ATLANTİK GRUP firması alışveriş merkezi projelerinde yer alan zincir mağazaları ile de yakın ilişkiler içerisinde olup ısı pompaları cihazları satış, satış sonrası destek ve teknik memnuniyet açısından sürekli tercih edilir hale gelmiştir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36