Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MERKEZ KÜTÜPHANE EK BİNASINDA EXIVA AKILLI BAĞLANTI APARATI KULLANILIYOR

Bursa Uludağ Üniversitesi Prof. Dr. Fuat Sezgin Merkez Kütüphanesi'nin 6.8 milyon liraya mal olan ek binası ile kütüphane kapasitesi 800 kişiden 1.550 kişiye çıktı. “Engelsiz” kullanıma uygun, modern bir yapı olarak tasarlanan ve Türkiye'nin en iyi birikimine sahip kütüphanelerinden biri olan BUÜ Kütüphanesinde; 200 kişilik konferans salonu, 8 adet çalışma salonu, Danışma Birimi, Görme Engelliler Birimi, Yazılım Mutfağı, Elektronik Kaynaklar Birimi ve Açık Erişim Birimleri bulunuyor. Akıllı bina olarak inşa edilen yapıda esnek hava kanalları, IŞIL A.Ş.’nin patentli ürünü “Akıllı Bağlantı Aparatı” Exiva ile monte edildi. Exiva, esnek havalandırma kanallarının; ana havalandırma kanalına, dağıtım noktalarına, her türlü fan, cihaz ve havalandırma ekipmanlarına montajının çok daha kısa sürede, işçilik hatalarının önüne geçerek sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyor. Tüm esnek hava kanalı markaları ile %100 uyumlu Exiva ile esnek hava kanalının maksimum seviyede gerdirilmesine olanak sağlayarak yüksek basınç kaybı ve kanalda toz partiküllerinin birikmesinin önüne geçiliyor.

Exiva, Isı ve Görünür Duman Oluşumu için Yangın Testi'nin başarıyla geçildiğini ifade eden UL 2043 sertifikasına sahiptir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36