Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

AVANGART İSTANBUL PROJESİ'NİN TERCİHİ LOWARA POMPA VE HİDROFOR SİSTEMLERİ

Emlak Konut GYO ve Gül Proje iş ortaklığıyla İstanbul Seyrantepe'de, toplam 27.300 m2 alan üzerine inşa edilen Avangart İstanbul Projesi'nde LOWARA pompa ve hidrofor sistemleri hizmet vermeye başlamıştır.

 

Lowara ecocirc XL ikinci öncelikTEM otoyolu üzerinde, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Türk Telekom Stadyumu'nun yanı başında yer alan proje ayrıca İstanbul'un önemli merkezlerine yakınlığıyla da dikkat çekmektedir. Proje, İstanbul'un dört bir yanına kolay ulaşım imkânı sağlarken aynı zamanda doğayla iç içe huzurlu bir yaşam sunmaktadır.

 

Toplam 11 blok, 935 daire ve 18 ticari alandan oluşan projenin ısıtma hatlarında kullanılan entegre frekans konvertörlü ecocirc XL serisi ıslak rotorlu sirkülasyon pompaları ile yüksek verimli bir sistem sağlanmıştır. e-SV serisi pompalarla hazırlanan frekans sürücülü hidrofor sistemleri sayesinde daire sakinlerine daima konforlu su temini sunulmaktadır. Ayrıca projenin yangınla mücadele ve atıksu sistemlerinde de çözüm ortağı olarak Lowara pompa sistemleri kullanılmaktadır.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36