ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

İZMİR’DEKİ İLK CHILLED BEAM PROJESİNDE AGON MEKANİK İMZASI

İklimlendirme sektörüne  yüksek verimli ve kaliteli havalandırma üniteleri sağlamak için 2016 yılında Alman – Türk ortaklığı ile giriş yapan AERA İklimlendirme Teknolojileri San. Ve Tic A.Ş., kuruluş planlamasına uygun şekilde İzmir Torbalı Pancar OSB içinde yeni fabrika binası ve yönetim ofisleri yapımına devam ediyor. 8000 m2 üretim ve 2000 m2 ofis alanına sahip olan yeni yatırımda, AERA firmasının çevreye duyarlı, yüksek enerji verimini önemseyen ve yenilikçi ruhuna uygun olan Swegon PARASOL Konfor Modülleri (yeni nesil active chilled beam sistemi) tercih edildi.

 

Ofis alanları, eğitim sınıfları, toplantı odaları ve sosyal alanlarda Swegon’un chilled beam sistemleri için geliştirdiği CONDUCTOR W4.1 otomasyon sistemi kullanılacak. AERA EVO R serisi yüksek enerji geri kazanımlı ve  entegre otomasyon sistemine sahip klima santralleri tarafından sağlanan taze hava, CONDUCTOR ile enerji verimi ve hava kalitesi kriterleri gözetilerek talep kontrollü olarak (DCV) yönetilecek. Toplantı odaları ve sınıflar gibi taze hava ihtiyacı yüksek bölümlerde aktif chilled beam modüllerine ek olarak EAGLE Free açık tavan difüzörleri kullanılarak, yüksek konfor seviyesi korunmuş olacak.

 

Üretim alanlarının iklimlendirilmesi için AERA EVO-M serisi santraller ve Swegon’un yüksek tavan difüzörü FALCON HF kullanılacak.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36