Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

BEAKERT'IN KOCAELİ TESİSİNDE ALDAĞ MARKA KLİMA SANTRALLERİ TERCİH EDİLDİ

DÜNYACA ÜNLÜ BELÇİKALI ÇELİK KORD ÜRETİCİSİ BEAKERT'IN KOCAELİ TESİSİNDE ALDAĞ MARKA KLİMA SANTRALLERİ TERCİH EDİLDİ

 

Merkezi Belçika’da bulunan ve 140 yıllık geçmişe sahip Bekaert, gelişmiş metal transformasyonu, gelişmiş metaller ve kaplamaları konusunda bir global teknoloji lideri. Dünya genelinde üretilen her üç araç lastiğinden birinde, Bekaert’ın çelik kord ürünü bulunuyor. İzmit’te iki büyük üretim tesisine sahip Bekaert, iklimlendirme alt yapısını güçlendirmek üzere, Aldağ Klima Santrali kullananlar arasında yerini aldı.

 

Aldağ klima santralleri, insan sağlığı ve çevre dostu, enerji verimli yüksek teknolojiye sahip bir iklimlendirme sistemi sunmanın ötesine, işletme sürecindeki koşulları Ar-Ge sürecinde gözeterek geçmektedir. Örneğin, sorunsuz, kolay bakım, servis koşulları sağlamak, Aldağ Klima Santrallerinde temel misyonlardan biridir. Bunun için; vantilatör, aspiratör hücrelerindeki kasnaklar sıkma bileziklidir, kolaylıkla sökülüp takılır ve değiştirilir. Egzoz, karışım filtre ve emiş filtre hücresi, üç adet damper ve kasetli G2 - G4 sınıfı temizlenebilir filtreden oluşur. Filtre kaseti kızaklar üzerinde hareket ederek kolaylıkla çıkartılabilir ve temizlenebilir. Toz tutma kapasitesine göre seçilebilen F5 - F9 sınıfı (%90 - 99) verime sahip filtreler kolaylıkla değiştirilebilecek kasetler ve çerçeveler içine yerleştirilmiştir.

 

Maliyet, satın alma bedelinin yanı sıra bir cihazın kullanım ömrü boyunca, işletmeye getirebileceği yükler göz önüne alınarak hesaplanıyor. Bu gerçeğin bilinciyle dizayn edilen Aldağ Klima Santralleri, güçlü Satış Sonrası Hizmet Gurubuyla da işletmelere güvence sunuyor. İklimlendirme endüstrisinde yarım asrı aşan geçmişiyle Aldağ, Bekaert A.Ş. gibi köklü kuruluşların tercihleri olmaya devam ediyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36