Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

BÜYÜK PROJELERİN ÇÖZÜM ORTAĞI: BAYMAK SİRKÜLASYON POMPALARI

DAB teknolojisine sahip Baymak ıslak rotorlu sirkülasyon pompaları Evosta2/3 ve Evoplus serileri yüksek verimlilik, şık tasarım ve teknolojik donanımları ile büyük projelerde mekanik firmalarının çözüm ortağı olmayı sürdürüyor. Baymak 2020 yılında Ardıçlı – TOKİ (107 adet sirkülasyon pompası), Manyas – TOKİ (92 adet sirkülasyon pompası), Yusufeli ve Orhangazi TOKİ (84 adet sirkülasyon pompası), Ayvalık Dinlenme Tesisleri (50 adet sirkülasyon pompası) ve benzeri birçok projenin pompa ihtiyacını karşıladı. Konuya ilişkin şirketten yapılan açıklamada “Ülkemizin pek çok yerinde ısıtma, soğutma, sıhhi tesisat ve güneş enerjisi sistemlerinde önemli projelere destek vermenin gururunu yaşıyoruz. 2021 yılında da nice yeni projede iş ortaklarımızın kapısını ilk çalacağı çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz.” sözleri yer aldı.

 

Evosta 2 sirkülasyon pompasıTeknoloji dokunuşuyla verimi ve teknik donanımı artırılan Evosta2 ve Evosta3 serisi pompalar şık tasarımları ile ön plana çıkarken, IPX5 yüksek koruma özelliği ile motora dışarıdan gelebilecek su sıçramalarına karşı da sınıfının en yüksek korumasına sahip. Döküm modelleri, ısıtma, soğutma ve güneş enerjisi sirkülasyon hatlarında kullanılabileceği gibi bronz modelleri de sıhhi tesisat hatları için çözüm sunuyor. Yalıtım ceketi Evosta3 modelinde standart olarak bulunurken aynı zamanda led ekrana sahip olması sayesinde, çalışma anındaki debi, basınç ve enerji tüketim değerlerini de okumayı mümkün kılıyor. 

 

Evoplus serisi, yüksek kapasite model sirkülasyon pompalarının ön plana çıkan özelliği LCD ekranı ile çalışma anında tüm verileri okuyabilme imkanı sağlıyor. Bu ekran üzerinden pompanın aktif çalışıp çalışmadığını, çalışma anındaki basınç, debi, çektiği güç, arıza kayıtları, çalışma modu, çalışma süresi, kullanma klavuzu vb gibi pek çok bilgiye erişim kolaylığı sağlıyor.

Evoplus Small modelleri, bir modül yardımı ile, Evoplus modelleri ise herhangi bir modüle ihtiyaç duymadan otomasyon sistemine bağlamayı mümkün kılmaktadır. İkiz modellerde, tekli çalıştırma, sıralı çalıştırma (eş yaşlandırma) ya da birlikte çalıştırma imkanlarının yanı sıra model fark etmeksizin otomasyon sistemine bağlamak da mümkün.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36