Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

JANDARMA SAHİL GÜVENLİK AKADEMİSİ YENİ KOMPLEKSİNDE TÜM FANLAR AIRONN MARKASINI TAŞIYOR

Ankara Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı, Akademik Merkez, Dekanlık ve Teknik Merkez Binası kompleksi yaklaşık 130.106,61 m² kapalı alana sahip olacak. Proje kapsamında dekanlık ve teknik servis binalarının yanı sıra iki yurt binası da bulunuyor. 

 

Aironn Havalandırma A.Ş. aksiyel ve radyal fanlar, merdiven ve asansör basınçlandırma fanları, çatı ve kanal tipi fanlar, metro, tünel ve otopark fan-jetfan sistemleri, hücreli aspiratör ve hava damperleri ana ürün gruplarının yanı sıra, fan sistem ve komponentleri alanında, ihtiyaç duyulabilecek çeşitliliğe sahiptir. Bu projede de Aironn, kapalı otopark alanları ile birlikte tüm blok fanlarının da tedarikçisidir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36