YETKİLİ AĞIZDAN DOĞALGAZ FATURALARINI DÜŞÜREN ÖNLEMLER DÜNYA’NIN LİDER SU ÇÖZÜMLERİ ŞİRKETİ GRUNDFOS’TA ORGANİZASYONEL YAPILANMA İMBAT SU SOĞUTMALI PAKET KLİMA CİHAZLARI SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK, YENİLİK VE SAĞLIK: FRASCOLD GENEL MERKEZİN VERİMLİLİĞİNİ ARTIRMASI İÇİN ENTEGRE PROJEYİ SUNUYOR MASDAF’TAN PETROKİMYA ENDÜSTRİSİNDE YÜKSEK VERİMLİLİK SAĞLAYAN “AKILLI ÇÖZÜMLER” “LOWARA e-SH SERİSİ” PASLANMAZ POMPALAR ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARDA İDEAL ÇÖZÜMLER SUNUYOR CASTEL: DÜŞÜK GWP SOĞUTUCU AKIŞKANLAR İÇİN GELECEĞE HAZIR BİLEŞENLER VE ÇÖZÜMLER ALDAĞ A.Ş. İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU LG TERMOSİFON, ÖDÜL KAZANAN TASARIMIYLA SON DERECE ETKİLİ VE ÇEVRE DOSTU BİR PERFORMANS SUNUYOR VENCO EX-PROOF FANLAR ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ OLAY YERİ İNCELEME LABORATUVARINDA İMBAT ÇATI TİPİ KLİMA TERCİH EDİLDİ PA-FLEX KAUÇUKTAN YENİ PROJELERE DESTEK TERMOKON, KÜRESEL REFERANSLARINA TANZANYA’NIN EN BÜYÜK KESİMHANESİNİ EKLEDİ İMBAT SOĞUK DEPO CİHAZLARI NİJERYA’DA İZKA PORT BAYRAKLI’DA LOWARA POMPA VE HİDROFOR SİSTEMLERİ HİZMET VERİYOR

AFS’DEN MENFEZ SOĞUKLARINA EKONOMİK VE GÜVENİLİR ÇÖZÜM

Türkiye’de esnek hava kanalları üretimi denildiğinde akla ilk gelen marka AFS, özellikle sonbahar ve kış aylarında menfezden gelen soğuk ile mücadelemize ekonomik ve güvenilir bir çözüm üretti.
 
30 yıla yakın süredir iklimlendirme sektöründe hizmet veren ve Avrupa’nın en büyük esnek hava kanalı üreticisi olarak anılan AFS, yeni ürününü piyasaya sundu. Özellikle sonbahar ve kış aylarında mutfak menfezinden gelen soğuğu engellemek amacıyla geliştirilen ve RÜZGARD olarak adlandırılan menfez yönlendirici online satışta yoğun ilgi gördü. Genel Müdür Yardımcısı Ahmet POYRAZ tüm ürün ve hizmetlerinde çözüm odaklı olduklarını, beklentileri tam anlamıyla karşılamayı hedeflediklerini söyleyerek menfez yönlendirici RÜZGARD’ a dair bilgi verdi: ”Evlerimizdeki doğal gaz menfezleri olası gaz kaçaklarında hayati önem taşımaktadır. Çünkü menfezden gelen hava oksijen ihtiyacımızı karşılamaktadır. Ancak insanlar eve giren soğuğu engellemek amacıyla menfezleri bantlamak, gazete sıkıştırmak gibi çözümlere yöneliyor. Bu da evdeki bireyler için büyük hayati risk demek oluyor. Sağlığımız için menfezleri kapatmamalıyız. RÜZGARD burada herkese çözüm olacak nitelikte bir menfez yönlendirici. Evin içerisinde bulunan sıcak hava yukarıda yoğunlaşıyor ve menfez yönlendirici dışarıdan gelen soğuk havayı yukarıya yönlendirerek içeride bulunan sıcak soğuk ısı dengesini sağlıyor. Böylece hem direkt soğuk hava ile temas edilmiyor hem de ideal havalandırma prensibiyle iç ortama sağlıklı hava geçişi sağlıyor”.
AFS

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36