YETKİLİ AĞIZDAN DOĞALGAZ FATURALARINI DÜŞÜREN ÖNLEMLER DÜNYA’NIN LİDER SU ÇÖZÜMLERİ ŞİRKETİ GRUNDFOS’TA ORGANİZASYONEL YAPILANMA İMBAT SU SOĞUTMALI PAKET KLİMA CİHAZLARI SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK, YENİLİK VE SAĞLIK: FRASCOLD GENEL MERKEZİN VERİMLİLİĞİNİ ARTIRMASI İÇİN ENTEGRE PROJEYİ SUNUYOR MASDAF’TAN PETROKİMYA ENDÜSTRİSİNDE YÜKSEK VERİMLİLİK SAĞLAYAN “AKILLI ÇÖZÜMLER” “LOWARA e-SH SERİSİ” PASLANMAZ POMPALAR ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARDA İDEAL ÇÖZÜMLER SUNUYOR CASTEL: DÜŞÜK GWP SOĞUTUCU AKIŞKANLAR İÇİN GELECEĞE HAZIR BİLEŞENLER VE ÇÖZÜMLER ALDAĞ A.Ş. İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU LG TERMOSİFON, ÖDÜL KAZANAN TASARIMIYLA SON DERECE ETKİLİ VE ÇEVRE DOSTU BİR PERFORMANS SUNUYOR VENCO EX-PROOF FANLAR ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ OLAY YERİ İNCELEME LABORATUVARINDA İMBAT ÇATI TİPİ KLİMA TERCİH EDİLDİ PA-FLEX KAUÇUKTAN YENİ PROJELERE DESTEK TERMOKON, KÜRESEL REFERANSLARINA TANZANYA’NIN EN BÜYÜK KESİMHANESİNİ EKLEDİ İMBAT SOĞUK DEPO CİHAZLARI NİJERYA’DA İZKA PORT BAYRAKLI’DA LOWARA POMPA VE HİDROFOR SİSTEMLERİ HİZMET VERİYOR

ESNEK HAVA KANALI İHRACAT LİDERİ YİNE AFS OLDU

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından her yıl düzenlenen “Başarılı İhracatçılar Ödül Töreni”nde, 80 ülkeye gerçekleştirdiği esnek hava kanalı ihracatıyla “Yılın En Çok Hava Kanalı İhracatı” yapan firma ödülünü AFS aldı.

İSİB tarafından düzenlenen ihracat ödül töreninde, firmalar 2019 yılı içerisinde gerçekleştirdikleri ihracatta 17 farklı kategoride değerlendirilerek, ödülleri takdim edildi. Esnek hava kanalı üretimiyle havalandırmada öncü marka AFS Genel Müdür Yardımcısı Ahmet POYRAZ:” AFS ihracat ve istihdam konusundaki politikasını mütemadiyen sürdürüyor. Bugün 80 ülkeye gerçekleştirdiği esnek hava kanalı ihracatını bu sürdürülebilirliğe borçlu. 2019, Türkiye için sürdürülebilirlik ve yenilik yılı olacak demişti Sayın Gülle. Biz de bu kapsamda aralıksız çalışmalarımızı ve yatırımlarımızı sürdürdük. 2020 yılı ise Covid-19 dolayısıyla dünya ekonomisinde dikkat çeken önemli yapısal problemlerin ortaya çıktığı bir süreç oldu. Buna rağmen ar-ge yatırımlarımız ve artan ihracatımız ile Türkiye ekonomisine ve ihracatına katkıda bulunmaya devam ediyoruz.  İklimlendirme sektörünün dünya pazarından aldığı ihracat payını artırmak için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Her yıl istikrarla düzenlenen bu organizasyon için İSİB çalışanlarına ve Sayın Başkan Mehmet Hakkı Şanal’a teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36