YETKİLİ AĞIZDAN DOĞALGAZ FATURALARINI DÜŞÜREN ÖNLEMLER DÜNYA’NIN LİDER SU ÇÖZÜMLERİ ŞİRKETİ GRUNDFOS’TA ORGANİZASYONEL YAPILANMA İMBAT SU SOĞUTMALI PAKET KLİMA CİHAZLARI SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK, YENİLİK VE SAĞLIK: FRASCOLD GENEL MERKEZİN VERİMLİLİĞİNİ ARTIRMASI İÇİN ENTEGRE PROJEYİ SUNUYOR MASDAF’TAN PETROKİMYA ENDÜSTRİSİNDE YÜKSEK VERİMLİLİK SAĞLAYAN “AKILLI ÇÖZÜMLER” “LOWARA e-SH SERİSİ” PASLANMAZ POMPALAR ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARDA İDEAL ÇÖZÜMLER SUNUYOR CASTEL: DÜŞÜK GWP SOĞUTUCU AKIŞKANLAR İÇİN GELECEĞE HAZIR BİLEŞENLER VE ÇÖZÜMLER ALDAĞ A.Ş. İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU LG TERMOSİFON, ÖDÜL KAZANAN TASARIMIYLA SON DERECE ETKİLİ VE ÇEVRE DOSTU BİR PERFORMANS SUNUYOR VENCO EX-PROOF FANLAR ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ OLAY YERİ İNCELEME LABORATUVARINDA İMBAT ÇATI TİPİ KLİMA TERCİH EDİLDİ PA-FLEX KAUÇUKTAN YENİ PROJELERE DESTEK TERMOKON, KÜRESEL REFERANSLARINA TANZANYA’NIN EN BÜYÜK KESİMHANESİNİ EKLEDİ İMBAT SOĞUK DEPO CİHAZLARI NİJERYA’DA İZKA PORT BAYRAKLI’DA LOWARA POMPA VE HİDROFOR SİSTEMLERİ HİZMET VERİYOR

Farklı İklimlendirme İhtiyaçlarına Esnek Çözümler Mitsubishi Heavy PAC Serisinde

55 yıllık Form tecrübesi ve Japon Mitsubishi Heavy teknolojisinin birleşimiyle kurulan Form MHI Klima Sistemleri, üstün özelliklere sahip profesyonel seri split klimalar ile ofis, mağaza ve market gibi ticari alanların iklimlendirmesine değer katıyor. Verimliliği ve fonksiyonel özellikleriyle dikkat çeken Mitsubishi Heavy Profesyonel (PAC) serisi klimalar, ticari iklimlendirme alanına çok yönlü çözümler getiriyor.
 
Kombinlenebilen iç üniteler ile çok yönlü kullanım
5 kW’dan 25 kW’a kadar çeşitli kapasitelere sahip iç ve dış ünitelerle, farklı alanların iklimlendirme ihtiyaçlarına en uygun çözümler sunuluyor. Ayrıca bu üniteler aynı kapasitelerde serbestçe kombinasyon imkanı sunarak, kullanıcılara aynı iç üniteyi ihtiyaca göre farklı dış ünitelerle kullanabilme olanağı sağlıyor. 
Mitsubishi Heavy Profesyonel (PAC) serisi klimalar, yüksek verimlilik değerleri ve uzun bakır borulama metrajlarının yanı sıra birçok farklı avantaj barındırıyor. Kullanım kolaylığına odaklı kablolu veya kablosuz kumanda seçeneklerine ek olarak, çok kullanışlı RC-EX3A dokunmatik ekranlı kumanda, tüm profesyonel seri klimaları kontrol etmek için kullanılabiliyor. Ayrıca PAC serisi klimalar, KNX, Mod-Bus, Bac-Net gibi dillerle bina otomasyon sistemlerine kolaylıkla entegre edilebiliyor. Wi-fi modülü ile IOS ve Android işletim sistemleri üzerinden de kontrol edilebiliyor. 
 
Mitsubishi Heavy’nin üstün rüzgarsız serinlik teknolojisi draft panel, PAC serisi FDT ve FTDC 4 yöne kaset tipi tüm klimalarda standart olarak yer alıyor. FDT tipi klimalar ise Shadow Black renk seçeneği ile estetik beklentilere de çözüm sunuyor.
 
Profesyonel Seri klimaların dış ünite seçenekleri arasında Standart Inverter, Micro Inverter ve Hyper Inverter modelleri yer alıyor. İç ünite seçenekleri ise FDT 4 Yöne Kaset, FDTC 4 Yöne Kompakt Kaset, FDE Tavan Tipi, FDUM Orta Statik Basınçlı Kanal Tipi, FDU Yüksek Statik Basınçlı Kanal Tipi ve FDF Salon Tipi klimalardan oluşuyor.
 
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36