Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

Avusturyalı KRONOSPAN’ın Tercihi ALDAĞ Güvencesinde CIAT Soğutma Grupları Oldu

123 yıllık geçmişi ve 40’tan fazla üretim tesisi ile dünyanın en büyük ahşap esaslı panel, parke, sunta, levha üreticisi Kronospan, OSB üretiminde de Avrupa lideri. Ürün grubunda ayrıca özel ve dekoratif kaplamaların yanı sıra melamin kaplı paneller, tezgahlar, duvar panelleri, pencere pervazları, laklı HDF, yüksek basınçlı laminatlar (HPL), kontrplak ve diğer katma değerli ürünler bulunan Kronospan’ın Kastamonu’da bulunan 140.000 m² açık 35.000 m² kapalı alanda sahip üretim tesisi için CIAT’ın AQUACIAT serisi 39.8 kW kapasiteli hava soğutmalı su soğutma grubu hizmete alındı.
 
Türkiye pazarındaki faaliyetlerine ALDAĞ çatısı altında devam eden CIAT’ın hermetik scroll kompresörlere sahip AQUACIAT soğutma grupları, yerden ısıtma ve soğutma sistemleri gibi emitörlere, terminal ünitelerine (fan coil üniteleri gibi) veya klima santrallerine bağlanabilir. Olumsuz hava koşullarına karşı özel bir koruma konstrüksiyonu gerektirmeksizin, dış mekanda kurulum için dayanıklılık, standart tasarımında mevcuttur.
 
Bu yeni serinin, ozon dostu HFC soğutucu akışkan R410A ile çalışması, en zorlu çevre koşullarına karşı korunması ve yüksek mevsimsel enerji verimliliği (ESEER) tasarımının temel özellikleri arasındadır.
 
Mükemmel enerji verimliliği için; yüksek verimli soğutucu akışkan, yüksek performanslı eşanjörler ve kompresörler, EC tipi fanlar ve değişken hızlı pompalar seçildi. Çok düşük ses seviyesi ve sıfır titreşim özelliğinin yanı sıra kompakt yapısı ve ebadı, kolay kurulum için kolaylık sunmaktadır. Hızlı kurulum avantajı sunabilmesi için AQUACIAT gruplarında fabrikada test edilmiş ve çalışmaya hazır, kolay hidrolik bağlantılar bulunmaktadır.
 
Bakım kolaylığı sağlayan etiketlenmiş bileşenler, kolaylıkla sökülüp takılabilen paneller, servis gruplarının en önemli yardımcıları olmaktadır.
 
Tüm hava ve iklim koşullarında sorunsuz işletim koşulları sunan CIAT Soğutma Grupları, çok yönlü ve uzaktan kontrol-iletişim olanakları, sezgisel kullanıcı arayüzü gibi otomasyon uygulamalarına bütünüyle uyumludur. 
 
AQUACIAT serisi, ticari yapılarda olduğu kadar endüstriyel uygulamalarda da sağladığı işletme ekonomisi ile katma değer sağlıyor.
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36