DÜNYA’NIN LİDER SU ÇÖZÜMLERİ ŞİRKETİ GRUNDFOS’TA ORGANİZASYONEL YAPILANMA İMBAT SU SOĞUTMALI PAKET KLİMA CİHAZLARI SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK, YENİLİK VE SAĞLIK: FRASCOLD GENEL MERKEZİN VERİMLİLİĞİNİ ARTIRMASI İÇİN ENTEGRE PROJEYİ SUNUYOR MASDAF’TAN PETROKİMYA ENDÜSTRİSİNDE YÜKSEK VERİMLİLİK SAĞLAYAN “AKILLI ÇÖZÜMLER” “LOWARA e-SH SERİSİ” PASLANMAZ POMPALAR ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARDA İDEAL ÇÖZÜMLER SUNUYOR CASTEL: DÜŞÜK GWP SOĞUTUCU AKIŞKANLAR İÇİN GELECEĞE HAZIR BİLEŞENLER VE ÇÖZÜMLER ALDAĞ A.Ş. İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU Kombi Klima Shop’tan Dijital Açılış LG TERMOSİFON, ÖDÜL KAZANAN TASARIMIYLA SON DERECE ETKİLİ VE ÇEVRE DOSTU BİR PERFORMANS SUNUYOR VENCO EX-PROOF FANLAR ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ OLAY YERİ İNCELEME LABORATUVARINDA İMBAT ÇATI TİPİ KLİMA TERCİH EDİLDİ PA-FLEX KAUÇUKTAN YENİ PROJELERE DESTEK TERMOKON, KÜRESEL REFERANSLARINA TANZANYA’NIN EN BÜYÜK KESİMHANESİNİ EKLEDİ İMBAT SOĞUK DEPO CİHAZLARI NİJERYA’DA İZKA PORT BAYRAKLI’DA LOWARA POMPA VE HİDROFOR SİSTEMLERİ HİZMET VERİYOR

Tokat’ın Yeni Uluslararası Havalimanı’nda Aldağ İmzası

Tokat, büyük gövdeli uçakların inebilmesine uygun olmayan havalimanının yerine, yıllık 2 milyon yolcu kapasiteli 16.119 metrekarelik yeni terminal binası ve 2700 x 45 metrelik pisti, modern bir havalimanında olması gereken diğer tesisleri ile birlikte yeni uluslararası havalimanına kavuşuyor. Yeni havalimanı ile kentin yatırım, istihdam ve ticaret hacminin de artması bekleniyor. Tokat’ın hava yolu ulaşımı ile ilgili tüm engellerini ortadan kaldıracak olan yeni havalimanı için yapılan özenli seçimler arasında Aldağ, yerini aldı.
 
Uluslararası havalimanları referanslarına Tokat’ı da ekleyen Aldağ, Türkiye’nin en modern havalimanları arasında adından söz ettiren tesis için iki borulu döşeme tipi ve dört borulu yüksek basınçlı fancoiller, sıcak sulu, radyal fanlı sıcak hava apareyleri üretiyor.
 
Özel takviyeli büküm ve pres işçiliği ile şekillendirilen iç gövdesi sayesinde ses ve titreşimin engellendiği Aldağ HAE serisi döşeme tipi fancoiller, bakır borular üzerine mekanik şişirme metodu ile fikse edilen alüminyum kanatları ile en yüksek ısıl verime ulaşıyor.
 
AFC serisi yüksek basınçlı fancoillerde ise üç devirli fanlar, statik ve dinamik balansları alınarak titreşim önleyici özel kauçuk elemanlar ile gövdeye bağlandıkları için sessiz işletim koşulları sunuyor.
 
Aldağ Radyal Fanlı Sıcak Hava Apareyleri de içerdiği özel fanı sayesinde %40’a varan enerji tasarrufu sağlıyor.
 
Yeni Tokat Uluslararası Havalimanı için Aldağ güvencesi ile hizmet verecek 850 kW kapasiteli, Ecodesign yönetmeliğine uygun, hava soğutmalı soğutma grupları, -18 °C ila 55 °C sıcaklık aralığında dört mevsim güvenilir soğutmayı sağlıyor. Akıllı kontroller ve kullanıcı dostu dokunmatik ekran arayüzü, Modbus, BACnet®, LonTalk®  gibi uluslararası iletişim protokollerine uyumlu yapısıyla “akıllı soğutma” sağlayan gruplar, daha az soğutucu akışkan kullanarak daha yüksek verimlilik seviyelerine ulaşıyor.
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36