GoodWe, Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi'ne katıldı ALDAĞ Sürdürülebilir Kalite Yönetimini, Süreçlerinin Tamamında Uluslararası Sertifikalarla Belgelendiriyor MITSUBISHI HEAVY’DEN TASARIM VE İNOVASYONDA SON NOKTA: KXZ 2 VRF SERİSİ HISENSE SPLIT KLİMALAR ÜNTES GÜVENCESİ İLE ŞİMDİ TÜRKİYE’DE HER MEVSİMDE İKLİMLENDİRME KONFORU İÇİN DE DIETRICH ISI POMPASI DAIKIN MARKALI YENİ SHIRA PLUS İLE KLİMADA ZİRVEYİ YAKALAYIN PATENTLİ ÖZELLİKLERİYLE PROFESYONELLERİN TERCİHİ; CLIVET SANTRİFÜJ CHILLER ERCAN TEKNİK GÜVENCESİYLE, UZAKTAN İZLEME VE GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİNDE SON TEKNOLOJİ, TAM KONTROL! HAVUZDA DA KONFORU BAYMAK İLE YAŞAYIN ÜNTES EC MOTORLU FANCOIL ÜNİTELERİ İLE MAKSİMUM ENERJİ VERİMLİLİĞİ MİNİMUM SES CASTEL 7690N – %100 PASLANMAZ ÇELİK TİTREŞİM SOĞURUCULAR STANDART POMPA UZMANLIĞI ŞİMDİ DE OSMANİYE DEVLET HASTANESİ’NDE LUJO HOTEL’İN MUTFAKLARI DOĞU İKLİMLENDİRME İLE NEFES ALIYOR ŞEHRİN İÇİNDE BİR KÖY, KÖY’ÜN İÇİNDE BONUS FARKLI ŞEHİRLERDE İNŞAA EDİLEN ÖNEMLİ PROJELERİN ARKASINDA İZOCAM KALİTESİ VAR

Kahramankazan 15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi Müzesinde ALDAĞ Cihazları Tercih edildi

Kahramankazan’da 17 milyon lira ödenekle inşa edilen, yaklaşık 3 bin 600 metrekare kapalı alana sahip olan 15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi Müzesi’nde ALDAĞ cihazları hizmet veriyor. Geçtiğimiz yıl, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde kapılarını açan, sığınak alanından depolara, kongre ve sergi salonlarından çocuk atölyesi ve kafeteryasına kadar modern bir müze ve yaşam alanı anlayışını yansıtan 15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi Müzesi için tercih edilen ALDAĞ cihazları, sağlıklı iç ortam hava koşullarını, enerji ekonomisi ile birlikte sağlayacak.
 
Müze için üretilen Aldağ AKS Serisi Karışım Havalı Klima Santralleri, 14.000-19.000 m³/h hava debisi aralığına sahip. Klima santrallerinin kullanım ömrü boyunca, sorunsuz işletim ve kolay montaj, servis-bakım koşullarını gözeten Aldağ ürünlerinde santral teknik bilgileri ve temel kılavuz bilgiler; kolayca sökülmeyen, nem ve suya dayanıklı, uzun ömürlü etiketler olarak yer alıyor. Bu kültür tesisinin iç hava kalitesinin güvencesi olacak AKS Serisi %100 Taze Havalı Klima Santrali ise ısı geri kazanım özelliği ile sağlıklı havanın mümkün olabilen en uygun maliyetle sağlanmasına yardımcı oluyor. Enerji tasarrufunu en üst seviyeye çıkartmayı mümkün kılacak diğer Aldağ ürünleri arasında AHRV Serisi Isı Geri Kazanımlı Taze Hava Cihazları bulunuyor. 500-3000 m³/h hava debisi aralığındaki Isı Geri Kazanımlı Taze Hava Cihazları ile kamusal hizmet veren bu alanda havalandırma güvenliği güçlendiriliyor. 
 
Kahramankazan 15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi Müzesi iklimlendirme sistemi, 2,28 -7,82 kW soğutma kapasitesi aralığında Aldağ AE Serisi Gizli Tavan Tipi Fan Coiller, Termostatlar, Kanal Tipi Aspiratörler, Sığınak Santrali, Duman Tahliye Fanı ile tamamlanıyor. 
 
Zemin katında çok amaçlı kullanıma uygun 340 kişilik konferans salonu ile süreli ve süresiz sergi salonları, çocuk atölyesi, idari ofisler ve kafeterya bölümleri yer alan 15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi Müzesi’nin havalandırması, ALDAĞ’ın ideal iç hava kalitesini enerji verimli çözümlerle sağlayan cihazları güvencesinde, ziyaretçilerine konfor koşulları sunuyor.
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Çukurova ısı-32