İSKİD'den webinar Yeni Gaziantep Havalimanı Yapımında CIAT Soğutma Grupları ile ALDAĞ Cihazları Tercih Edildi İnsan sağlığı için en büyük risklerden biri hava kirliliği Zorlu Enerji’nin Filistin’deki Dead Sea Güneş Enerji Santrali devreye alındı YAKLAŞAN SU KRİZİNDE ÇÖZÜM YÜKSEK TEKNOLOJİLİ AKILLI KENTLER “Okullarda Havalandırma Sistemleri ve Pandemi” konulu webinar yapıldı RÜZGARDA EN AZ BEŞ YILLIK PROJE STOKUNA İHTİYAÇ VAR İklimlendirme sektöründen genç mühendislere “Mesajınız Var” Tokat’ın Yeni Uluslararası Havalimanı’nda Aldağ İmzası Kahramankazan 15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi Müzesinde ALDAĞ Cihazları Tercih edildi TÜREK BU YIL “TÜREK@home” ADI ALTINDA 25 KASIM’DA BAŞLIYOR Mitsubishi Electric’ten akıllı fabrikalar için yapay zeka teknolojili yeni ürün Biruni Üniversitesinin de Tercihi ALDAĞ Oldu ALDAĞ, Rooftop Pazarına CIAT İle Hızlı Girdi ODE YALITIM’IN İHRACATTAKİ BAŞARISI ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ

Biruni Üniversitesinin de Tercihi ALDAĞ Oldu

Tıp, Eczacılık, Astronomi, Matematik, Fizik, Coğrafya ve Tarih başta olmak üzere birçok alanda önemli eserler vererek dünya bilim tarihine “Evrensel Deha” olarak adını yazdıran Türk bilim insanı Ebu Reyhan El-Biruni’den ilham alan Biruni Üniversitesi, mevcut kampüs binalarının yanı sıra, daha geniş bir alanda eğitim ve öğretim hizmeti vermek için ek kampüs binası inşa etti. Modern sınıflar ve yeni eğitim alanlarının yer aldığı yeni kampüs binası için titizlikle bir seçim yapılarak Aldağ havalandırma ürünleri tercih edildi.    
 
Aldağ’ın 6.000-20.000 m³/h hava debisi aralığında yüksek ısı geçirgenliğine ve gerekli kapasiteyi sağlayacak yüzeye sahip DX bataryalı, %40 enerji tasarruflu, AKS serisi klima santrallerinin 50 mm taş yünü izolasyonlu çift cidarlı hücreleri, EN 1886 normlarına uygun olarak çelik karkas profiller ile üretiliyor. Özel contalama sistemiyle tam bir sızdırmazlığı sağlanan santraller, yüksek enerji verimliliği ile öne çıkıyor. Havayı şartlandırarak ortamda istenilen nem ve sıcaklık değerini sağlayan Aldağ klima santrallerinin gövde iç yüzeyleri, güvenilir temizlik koşullarını sağlamak üzere tamamen düzgün ve pürüzsüzdür, kaynaklı birleştirme yöntemi kullanılmaz.
 
Vantilatör, aspiratör hücrelerinde kullanılan öne eğik veya geriye eğik çift emişli yüksek verimli santrifüj fanlar ile plug fanlar hava debisi, basınç ve verim eğrilerine göre, %60 – 80 verim bölgelerinde seçilir. Statik ve dinamik balansları yapılan bu fanlar, galvaniz çelik sactan mamuldür. Kullanılan filtreler, yüksek verimli, kolaylıkla değiştirilebilen ve temizlenebilen özelliktedir.
 
Aldağ Klima Santrallerinin kalite parametreleri, DIN 1946 Kısım 4:2008, DIN EN ISO 5167 Standartlarında teste tabi tutularak EUROVENT tarafından belgelendirilmiştir. 
 
AKS serisi klima santrallerinin yanı sıra bu projede; 6.65 kW ısıtma kapasitesine sahip aksiyal fanlı sıcak hava apareyleri, 1.500-4.000 m³/h hava debisi aralığında 72 adet ısı geri kazanım cihazı da, bu eğitim kurumu için hizmet verecek.
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36