GoodWe, Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi'ne katıldı ALDAĞ Sürdürülebilir Kalite Yönetimini, Süreçlerinin Tamamında Uluslararası Sertifikalarla Belgelendiriyor MITSUBISHI HEAVY’DEN TASARIM VE İNOVASYONDA SON NOKTA: KXZ 2 VRF SERİSİ HISENSE SPLIT KLİMALAR ÜNTES GÜVENCESİ İLE ŞİMDİ TÜRKİYE’DE HER MEVSİMDE İKLİMLENDİRME KONFORU İÇİN DE DIETRICH ISI POMPASI DAIKIN MARKALI YENİ SHIRA PLUS İLE KLİMADA ZİRVEYİ YAKALAYIN PATENTLİ ÖZELLİKLERİYLE PROFESYONELLERİN TERCİHİ; CLIVET SANTRİFÜJ CHILLER ERCAN TEKNİK GÜVENCESİYLE, UZAKTAN İZLEME VE GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİNDE SON TEKNOLOJİ, TAM KONTROL! HAVUZDA DA KONFORU BAYMAK İLE YAŞAYIN ÜNTES EC MOTORLU FANCOIL ÜNİTELERİ İLE MAKSİMUM ENERJİ VERİMLİLİĞİ MİNİMUM SES CASTEL 7690N – %100 PASLANMAZ ÇELİK TİTREŞİM SOĞURUCULAR STANDART POMPA UZMANLIĞI ŞİMDİ DE OSMANİYE DEVLET HASTANESİ’NDE LUJO HOTEL’İN MUTFAKLARI DOĞU İKLİMLENDİRME İLE NEFES ALIYOR ŞEHRİN İÇİNDE BİR KÖY, KÖY’ÜN İÇİNDE BONUS FARKLI ŞEHİRLERDE İNŞAA EDİLEN ÖNEMLİ PROJELERİN ARKASINDA İZOCAM KALİTESİ VAR

Biruni Üniversitesinin de Tercihi ALDAĞ Oldu

Tıp, Eczacılık, Astronomi, Matematik, Fizik, Coğrafya ve Tarih başta olmak üzere birçok alanda önemli eserler vererek dünya bilim tarihine “Evrensel Deha” olarak adını yazdıran Türk bilim insanı Ebu Reyhan El-Biruni’den ilham alan Biruni Üniversitesi, mevcut kampüs binalarının yanı sıra, daha geniş bir alanda eğitim ve öğretim hizmeti vermek için ek kampüs binası inşa etti. Modern sınıflar ve yeni eğitim alanlarının yer aldığı yeni kampüs binası için titizlikle bir seçim yapılarak Aldağ havalandırma ürünleri tercih edildi.    
 
Aldağ’ın 6.000-20.000 m³/h hava debisi aralığında yüksek ısı geçirgenliğine ve gerekli kapasiteyi sağlayacak yüzeye sahip DX bataryalı, %40 enerji tasarruflu, AKS serisi klima santrallerinin 50 mm taş yünü izolasyonlu çift cidarlı hücreleri, EN 1886 normlarına uygun olarak çelik karkas profiller ile üretiliyor. Özel contalama sistemiyle tam bir sızdırmazlığı sağlanan santraller, yüksek enerji verimliliği ile öne çıkıyor. Havayı şartlandırarak ortamda istenilen nem ve sıcaklık değerini sağlayan Aldağ klima santrallerinin gövde iç yüzeyleri, güvenilir temizlik koşullarını sağlamak üzere tamamen düzgün ve pürüzsüzdür, kaynaklı birleştirme yöntemi kullanılmaz.
 
Vantilatör, aspiratör hücrelerinde kullanılan öne eğik veya geriye eğik çift emişli yüksek verimli santrifüj fanlar ile plug fanlar hava debisi, basınç ve verim eğrilerine göre, %60 – 80 verim bölgelerinde seçilir. Statik ve dinamik balansları yapılan bu fanlar, galvaniz çelik sactan mamuldür. Kullanılan filtreler, yüksek verimli, kolaylıkla değiştirilebilen ve temizlenebilen özelliktedir.
 
Aldağ Klima Santrallerinin kalite parametreleri, DIN 1946 Kısım 4:2008, DIN EN ISO 5167 Standartlarında teste tabi tutularak EUROVENT tarafından belgelendirilmiştir. 
 
AKS serisi klima santrallerinin yanı sıra bu projede; 6.65 kW ısıtma kapasitesine sahip aksiyal fanlı sıcak hava apareyleri, 1.500-4.000 m³/h hava debisi aralığında 72 adet ısı geri kazanım cihazı da, bu eğitim kurumu için hizmet verecek.
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Çukurova ısı-32