İSKİD'den webinar Yeni Gaziantep Havalimanı Yapımında CIAT Soğutma Grupları ile ALDAĞ Cihazları Tercih Edildi İnsan sağlığı için en büyük risklerden biri hava kirliliği Zorlu Enerji’nin Filistin’deki Dead Sea Güneş Enerji Santrali devreye alındı YAKLAŞAN SU KRİZİNDE ÇÖZÜM YÜKSEK TEKNOLOJİLİ AKILLI KENTLER “Okullarda Havalandırma Sistemleri ve Pandemi” konulu webinar yapıldı RÜZGARDA EN AZ BEŞ YILLIK PROJE STOKUNA İHTİYAÇ VAR İklimlendirme sektöründen genç mühendislere “Mesajınız Var” Tokat’ın Yeni Uluslararası Havalimanı’nda Aldağ İmzası Kahramankazan 15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi Müzesinde ALDAĞ Cihazları Tercih edildi TÜREK BU YIL “TÜREK@home” ADI ALTINDA 25 KASIM’DA BAŞLIYOR Mitsubishi Electric’ten akıllı fabrikalar için yapay zeka teknolojili yeni ürün Biruni Üniversitesinin de Tercihi ALDAĞ Oldu ALDAĞ, Rooftop Pazarına CIAT İle Hızlı Girdi ODE YALITIM’IN İHRACATTAKİ BAŞARISI ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ

FRASCOLD CX KOMPAKT VİDALI KOMPRESÖRLER

Maksimum verimlilikte konfor ve proses soğutma uygulamaları 

 

Frascold S.p.A. kuruluşundan bu yana, tüm dünyada geniş bir uygulama yelpazesi için her zaman soğutma ve klima çözümleri üretmiştir. Kalite ve yenilik arayışındaki kanıtlanmış mükemmellik, proses soğutma, konfor, endüstriyel, ticari ve nakliye soğutmasında sunulan tüm ürün ve hizmetlere yansır.

 

Soğutma sektörü son yıllarda giderek daha dinamik hale geldi ve düşük GWP ve doğal soğutucu akışkanların kullanımıyla daha da yüksek bir verime ulaşmak için daha hızlı hareket etti. Frascold, F-Gaz Yönetmeliği, Kigali Değişikliği ve EcoDesign Direktifi'ne verimli bir şekilde yanıt vermek için Araştırma ve Geliştirme yatırımları sağlamayı sürekli olarak taahhüt etmektedir.

 

Frascold CX vidalı kompresörler, tüm bu pazar gereksinimlerinin mükemmel bir ifadesidir ve bu seri, maksimum verimlilik, güvenilirlik ve esneklik sağlamak için tasarlanmıştır. Seri sadece geniş bir soğutma kapasitesi aralığını değil, aynı zamanda klima, proses soğutması, ısı pompası ve hatta orta buharlaşma sıcaklıklarında soğutma gibi son derece çeşitli uygulama aralığını da kapsar.

 

Kompresörün iç akışkan dinamiğinin dikkatli bir şekilde incelenmesi sayesinde çok düşük gürültü ve titreşim seviyeleri garanti edilir. Elektrik motoru, aşırı yük koşullarında büyük bir güvenilirlik sunar ve gelişmiş kontrolör INT69FRY, her koşulda optimum izleme ve koruma sağlar. Optimize edilmiş akışkan dinamiği ve en yeni tasarım ve üretim teknolojileri sayesinde, tüm olası konfigürasyonlar hem tasarım (COP / EER) hem de mevsimsel (SEER / SCOP) koşullarda en yüksek verimliliği sağlar.

 

İki farklı sıkıştırma oranı (Vi) maksimum verimlilik sağlar ve daha güçlü bir elektrik motoru seçerek daha fazla çalışma aralığını genişletmek mümkündür. Sürgülü valf sistemi, hem sabit kademeli hem de kademesiz olarak optimum kapasite kontrolü sağlar.

 

Frascold ayrıca müşterilerin EcoDesign hedeflerine ulaşmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir dizi yüksek verimli kompresör olan eksiksiz bir CX Evo Serisi sunar. Bu seri, konforlu iklimlendirme için kullanılan hava soğutmalı soğutucular gibi çoklu uygulamalar için idealdir ve özellikle kısmi yüklerde yüksek verimliliğin garantisidir.

 

Frascold, 2006 yılından bu yana işyerinde güvenliği garanti eden ve potansiyel olarak patlayıcı olduğu düşünülen atmosferlerin korunmasını sağlayan çözümleri incelemeye kendini adamıştır. Bu nedenle Frascold, kategori 3 ve G alanlarında kullanıma uygun eksiksiz bir CX ATEX Sertifikalı Seri sunar. Frascold CX kompresörleri, yasaların gerektirdiği risk analizini basitleştirir ve ayrıca geniş bir yelpazedeki mevcut soğutucu akışkanlar sayesinde yüksek verimlilik ve güvenilirlik standartları sağlayabilir.

 

Standart uygulamalar veya sınıflandırılmış alanlar, konvansiyonel soğutucular veya yanıcı maddeler, konfor veya orta sıcaklık uygulamaları fark etmeksizin, Frascold uygun CX konfigürasyonunu sağlayabilir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36