Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

REFORM LİFE KONUTLARININ TERCİHİ ENERJİ VERİMLİLİĞİ YÜKSEK ETNA ÇÖZÜMLERİ OLDU

İstanbul Avcılar’da inşa edilen, 2 bloktan toplam 124 daire ve 15 ticari alana sahip REFORM LIFE projesinde yüksek enerji verimliliği ve kaliteye sahip ETNA ürünleri tercih edilmiştir.

Modern mimari tasarımı, konum ve ayrıcalıkları ile dikkat çeken proje kapsamında; EILR serisi frekans kontrollü, kuru rotorlu sirkülasyon pompaları, HF KO serisi frekans kontrollü hidrofor sistemleri, EFP serisi atık su drenaj pompaları ve NFPA20 standardına uygun yangın pompası tesis edilmiştir.

 

HF KO Serisi Frekans Kontrollü Hidrofor Özellikleri 

Konut, apartman, okul, hastane, yurt, otel vb. ticari binalarda gereksinim duyulan basınçlı su ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak tasarlanıp üretilmiş hidrofor sistemleridir. HF KO serisi hidroforlarda, elektrik motoru üzerine monte edilebilen frekans kontrol cihazı olan HYDROKON ile frekans kontrolü sağlanmaktadır.

 

Projede kullanılan HF KO serisi frekans kontrollü hidrofor sistemleri ile talep edilen değişken miktarda suyun istenilen sabit basınçta sağlanması garanti edilmiş olup, böylelikle kullanıcılara kesintisiz bir konfor sunulmaktadır. Yeni nesil IE3 motorlu frekans kontrollü HF KO serisi hidrofor sistemlerinin kullanımı ile klasik hidrofor sistemlerine oranla işletim giderleri minimize edilmektedir.

 

Pompa Gövdesi: AISI304 Paslanmaz Çelik

Fan & Difüzör: Noryl

Pompa Mili: AISI420 Paslanmaz Çelik

Kollektör: AISI304 Paslanmaz Çelik

Giriş - Çıkış Gövdesi: GG25 Pik Döküm

Mekanik Salmastra: Karbon / Seramik / NBR

 

Yeniliklere öncülük eden ETNA; gelişmiş pompa özelliklerini ileri teknoloji ile buluşturarak kaliteli, güvenilir, çevreye duyarlı ve düşük işletme maliyetli ürünlerini sektörün ve son kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Çevreye duyarlı, enerji verimliliği yüksek ürünler üretme vizyonu ile ilerleyen ETNA, Türkiye’de ve dünyanın pek çok ülkesinde güvenle tercih ediliyor ve kullanılıyor. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36