ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

EN BÜYÜK KARMA YAŞAM PROJESİ MERKEZ ANKARA, AIRONN REFERANSLARI ARASINDA

125 dönümlük alanıyla Ankara'nın En Büyük Karma Yaşam Projesi olmasının yanı sıra Türkiye’nin de tek parselde inşa edilecek en büyük karma yaşam projesi olan Merkez Ankara, Kohn Pedersen Fox’un tasarımıyla Ankara’ya yeni bir mimari vizyon kazandıracak. 1.425 konut, prestijli iş kuleleri, modern ve A+ konfor koşullarına sahip 1.500 ofis, global markaların pazar yeri olacak 600 metrelik alışveriş caddesine sahip AVM’si ile Merkez Ankara, Ankara’nın merkezi olacak.

Merkez Ankara’nın A’dan Z’ye tüm fanları Aironn markasını taşıyacak. Aironn tarafından geliştirilen J-Smart Jetfan Akıllı Otomasyon Sistemi ile otopark havalandırma ve yangın-duman kontrolü, güvenli yaşamı kolaylıkla yönetebilmenin avantajını sunarken, işletme ekonomisi sağlayacak. Tüm fan kategorileri ile Aironn, Merkez Ankara’nın kapalı alanlarının tamamında ideal havalandırma ve basınçlandırma koşullarını sağlayarak, bir kez daha “yerli-global güç” olduğunu kanıtlayacak.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36