Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

İZMİR-BORNOVA 1000 KİŞİLİK ÖĞRENCİ YURDUNDA CIAT SOĞUTMA GRUPLARI VE ALDAĞ FANCOİLLERİ TERCİH EDİLDİ

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü tarafından İzmir-Bornova’ya kazandırılacak 1000 öğrenci kapasiteli kompleks, yurt binasının yanı sıra sosyal tesis ve idari bina bileşenlerini de içeriyor. Yaklaşık 30.728 metrekare alan üzerine inşa edilen kompleks, İzmir’in giderek artan öğrenci nüfusuna, en iyi koşullarla yaşam alanları sunarak hizmet verebilecek.

Günümüzde yapıların, insanların sadece barınma ihtiyaçlarını değil, yaşam kalitelerini gözetecek şekilde inşa edilmeleri hedefleniyor. T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın bu projesine; Aldağ gerek yarım asrı aşan bir güvenin sembolü olan Aldağ markasını taşıyan ürünleri, gerekse uluslararası yaygın tercih gören temsilciliği CIAT’ın ürünleri ile değer kazandıracak. Gençlerin güvenli barınma ihtiyaçlarının yanı sıra eğitim performanslarını doğrudan etkileyebilecek, sağlıklı yaşam koşulları sağlayabilecek çözümler getirmeye yönelik kompleks için Aldağ; 56 adet iki borulu döşeme tipi, 691 adet iki borulu gizli tavan tipi ve 197 adet iki borulu dört yöne üflemeli fan coil üniteleri üretecek. Projede; ekolojik ayak izini küçültmeye yönelik çözümler arasında CIAT’ın Powerciat LX ST 4008A serisi soğutma grupları da yer alıyor. CIAT, Dünya İklimlendirme Sektöründe Eko-Tasarım Yönetmeliklerinin gereklerini en üst düzeyde karşılayabilen cihazlar olarak öne çıkıyor. İklim değişikliği ile mücadele çözümleri arasında büyük önem taşıyan soğutucu sistemler konusunda duyarlı duruşu olan yatırımcı ve sistem seçicileri için güvenilir seçenek olan CIAT’ın Powerciat serisi, -20°C ile 55°C dış ortam çalışma sıcaklığı aralığında, 4,5’e kadar Mevsimsel Enerji Verimlilik Oranı (SEER) ve 6,3’e kadar Mevsimsel Enerji Performansı Oranı (SEPR) aralığında verimlilik seçenekleri sunabiliyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36