İSKİD'den webinar Yeni Gaziantep Havalimanı Yapımında CIAT Soğutma Grupları ile ALDAĞ Cihazları Tercih Edildi İnsan sağlığı için en büyük risklerden biri hava kirliliği Zorlu Enerji’nin Filistin’deki Dead Sea Güneş Enerji Santrali devreye alındı YAKLAŞAN SU KRİZİNDE ÇÖZÜM YÜKSEK TEKNOLOJİLİ AKILLI KENTLER “Okullarda Havalandırma Sistemleri ve Pandemi” konulu webinar yapıldı RÜZGARDA EN AZ BEŞ YILLIK PROJE STOKUNA İHTİYAÇ VAR İklimlendirme sektöründen genç mühendislere “Mesajınız Var” Tokat’ın Yeni Uluslararası Havalimanı’nda Aldağ İmzası Kahramankazan 15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi Müzesinde ALDAĞ Cihazları Tercih edildi TÜREK BU YIL “TÜREK@home” ADI ALTINDA 25 KASIM’DA BAŞLIYOR Mitsubishi Electric’ten akıllı fabrikalar için yapay zeka teknolojili yeni ürün Biruni Üniversitesinin de Tercihi ALDAĞ Oldu ALDAĞ, Rooftop Pazarına CIAT İle Hızlı Girdi ODE YALITIM’IN İHRACATTAKİ BAŞARISI ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ

Fan İhracat Şampiyonu yine BVN

Havalandırma sektörünün önde gelen markası BVN, İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından 2019 En Çok Fan ve Fanlı Üniteler İhracatı Yapan Firma’ kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.
 
26 Ekim tarihinde İstanbul Lazzoni Otel’de düzenlenen tören, pandemi dolayısıyla kısıtlı katılım ile gerçekleştirildi. İklimlendirme sektörünin önemli temsilcilerinin katıldığı ödül töreninde, BVN Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Bahçivan birincilik ödülünü İSİB Başkanı Mehmet Şanal’dan aldı. 8 yıldır üst üste Fan İhracat Şampiyonu olduklarını belirten Bahçivan; “İhracatın Yıldızlar arasında olmak bizim için guru kaynağı. Dünyanın 82 ülkesine gerçekleştirdiğimiz fan ihracatı ile Türkiye’nin global markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Hem Türkiye’nin 2023 İhracat Hedefi’ne katkı sağlamak, hem de BVN markası ile global pazarda önemli oyuncular içinde yer almak için tüm paydaşlarımızla ortak çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.  

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36