GoodWe, Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi'ne katıldı ALDAĞ Sürdürülebilir Kalite Yönetimini, Süreçlerinin Tamamında Uluslararası Sertifikalarla Belgelendiriyor MITSUBISHI HEAVY’DEN TASARIM VE İNOVASYONDA SON NOKTA: KXZ 2 VRF SERİSİ HISENSE SPLIT KLİMALAR ÜNTES GÜVENCESİ İLE ŞİMDİ TÜRKİYE’DE HER MEVSİMDE İKLİMLENDİRME KONFORU İÇİN DE DIETRICH ISI POMPASI DAIKIN MARKALI YENİ SHIRA PLUS İLE KLİMADA ZİRVEYİ YAKALAYIN PATENTLİ ÖZELLİKLERİYLE PROFESYONELLERİN TERCİHİ; CLIVET SANTRİFÜJ CHILLER ERCAN TEKNİK GÜVENCESİYLE, UZAKTAN İZLEME VE GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİNDE SON TEKNOLOJİ, TAM KONTROL! HAVUZDA DA KONFORU BAYMAK İLE YAŞAYIN ÜNTES EC MOTORLU FANCOIL ÜNİTELERİ İLE MAKSİMUM ENERJİ VERİMLİLİĞİ MİNİMUM SES CASTEL 7690N – %100 PASLANMAZ ÇELİK TİTREŞİM SOĞURUCULAR STANDART POMPA UZMANLIĞI ŞİMDİ DE OSMANİYE DEVLET HASTANESİ’NDE LUJO HOTEL’İN MUTFAKLARI DOĞU İKLİMLENDİRME İLE NEFES ALIYOR ŞEHRİN İÇİNDE BİR KÖY, KÖY’ÜN İÇİNDE BONUS FARKLI ŞEHİRLERDE İNŞAA EDİLEN ÖNEMLİ PROJELERİN ARKASINDA İZOCAM KALİTESİ VAR

Fan İhracat Şampiyonu yine BVN

Havalandırma sektörünün önde gelen markası BVN, İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından 2019 En Çok Fan ve Fanlı Üniteler İhracatı Yapan Firma’ kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.
 
26 Ekim tarihinde İstanbul Lazzoni Otel’de düzenlenen tören, pandemi dolayısıyla kısıtlı katılım ile gerçekleştirildi. İklimlendirme sektörünin önemli temsilcilerinin katıldığı ödül töreninde, BVN Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Bahçivan birincilik ödülünü İSİB Başkanı Mehmet Şanal’dan aldı. 8 yıldır üst üste Fan İhracat Şampiyonu olduklarını belirten Bahçivan; “İhracatın Yıldızlar arasında olmak bizim için guru kaynağı. Dünyanın 82 ülkesine gerçekleştirdiğimiz fan ihracatı ile Türkiye’nin global markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Hem Türkiye’nin 2023 İhracat Hedefi’ne katkı sağlamak, hem de BVN markası ile global pazarda önemli oyuncular içinde yer almak için tüm paydaşlarımızla ortak çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.  

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Çukurova ısı-32