İSKİD'den webinar Yeni Gaziantep Havalimanı Yapımında CIAT Soğutma Grupları ile ALDAĞ Cihazları Tercih Edildi İnsan sağlığı için en büyük risklerden biri hava kirliliği Zorlu Enerji’nin Filistin’deki Dead Sea Güneş Enerji Santrali devreye alındı YAKLAŞAN SU KRİZİNDE ÇÖZÜM YÜKSEK TEKNOLOJİLİ AKILLI KENTLER “Okullarda Havalandırma Sistemleri ve Pandemi” konulu webinar yapıldı RÜZGARDA EN AZ BEŞ YILLIK PROJE STOKUNA İHTİYAÇ VAR İklimlendirme sektöründen genç mühendislere “Mesajınız Var” Tokat’ın Yeni Uluslararası Havalimanı’nda Aldağ İmzası Kahramankazan 15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi Müzesinde ALDAĞ Cihazları Tercih edildi TÜREK BU YIL “TÜREK@home” ADI ALTINDA 25 KASIM’DA BAŞLIYOR Mitsubishi Electric’ten akıllı fabrikalar için yapay zeka teknolojili yeni ürün Biruni Üniversitesinin de Tercihi ALDAĞ Oldu ALDAĞ, Rooftop Pazarına CIAT İle Hızlı Girdi ODE YALITIM’IN İHRACATTAKİ BAŞARISI ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ

ISOMER, BOSCH KALİTESİNİ TÜM TÜRKİYE’YE TAŞIYACAK

Untitled 1 İklimlendirme ve yenilenebilir enerji projelerinde çözümler sunan ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi, dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden Bosch ürünlerini, bin 400’e yakın bayisi aracılığıyla tüm Türkiye’ye ulaştıracak.
 
Postmodern toptancılık sisteminin iklimlendirme sektöründeki öncüsü olan ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi, dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden Bosch ürünlerini bin 400’e yakın bayisi aracılığıyla tüm Türkiye’ye ulaştıracak. 
 
Dünyanın en büyük iklimlendirme markalarının kalitesi ispatlanmış ürünlerini ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi’nin bin 400’e yakın bayisi aracılığıyla Türkiye’nin kullanımına sunduklarını söyleyen ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi Genel Koordinatörü İlgin Eray, “Bayilerimiz aracılığıyla dünyanın en büyük iklimlendirme markalarının ürünlerini tüketicinin kullanımına sunuyoruz. Verimliliği ve kalitesi yüksek bu ürünleri sunarken tüm bayilerimize mühendislik desteği de sağlıyoruz. Mühendislik desteği alan bayilerimiz bu destek ile kombi, radyatör, yoğuşmalı kazan, VRF/klima, yerden ısıtma, güneş enerjisi sistemleri ve ısı pompası gibi teknik alt yapı gerektiren ürün gruplarında büyük ölçekli çalışmalara imza atabiliyor ve iş hacimlerini büyütebiliyor. Bin 400’e yakın olan bayi sayımızı, 2021’de 2 bin 500’e yükselteceğiz. Bu büyümede dünyanın en büyük iklimlendirme şirketlerinden Bosch ile çalışmamızın da katkısı olacak.” şeklinde konuştu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36