İSKİD'den webinar Yeni Gaziantep Havalimanı Yapımında CIAT Soğutma Grupları ile ALDAĞ Cihazları Tercih Edildi İnsan sağlığı için en büyük risklerden biri hava kirliliği Zorlu Enerji’nin Filistin’deki Dead Sea Güneş Enerji Santrali devreye alındı YAKLAŞAN SU KRİZİNDE ÇÖZÜM YÜKSEK TEKNOLOJİLİ AKILLI KENTLER “Okullarda Havalandırma Sistemleri ve Pandemi” konulu webinar yapıldı RÜZGARDA EN AZ BEŞ YILLIK PROJE STOKUNA İHTİYAÇ VAR İklimlendirme sektöründen genç mühendislere “Mesajınız Var” Tokat’ın Yeni Uluslararası Havalimanı’nda Aldağ İmzası Kahramankazan 15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi Müzesinde ALDAĞ Cihazları Tercih edildi TÜREK BU YIL “TÜREK@home” ADI ALTINDA 25 KASIM’DA BAŞLIYOR Mitsubishi Electric’ten akıllı fabrikalar için yapay zeka teknolojili yeni ürün Biruni Üniversitesinin de Tercihi ALDAĞ Oldu ALDAĞ, Rooftop Pazarına CIAT İle Hızlı Girdi ODE YALITIM’IN İHRACATTAKİ BAŞARISI ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ

LG’den Multi Split Klima Seçenekleri

İster evlerde kullanım için olsun ister işletmelerde, doğru HVAC sistemini seçmek konforun ötesinde bir konu olarak değerlendiriliyor. 
 
LG Electronics (LG) tarafından sunulan LG Multi Split, kullanıcıların mekan bağımsız olarak iklim kontrolünü etkili bir şekilde yönetmesine imkan veren çok yönlü bir çözüm. Bu devrim niteliğindeki sistem, evleri ya da ofisleri dönüştürebilecek işlevsellik, esneklik ve performans sunuyor. Ürünün daha da kompakt hali, kullanıcılara yeni olasılıklar dünyasının kapılarını açarken LG'den beklenilen konforu tam olarak sağlıyor.
 
Multi Split’te Çoklu Özellik
LG Multi Split, tek bir dış üniteden 5 iç üniteye kadar ısıtma ve soğutma sağlayabiliyor. Birden fazla iç ünitenin çalıştırılması, birden fazla odadaki ünitelerin ayrı ayrı izlenmesine ve kontrolüne izin veriyor. Her binanın kendine özgü yapısı ve ihtiyaçları olduğu bir gerçek ancak Multi Split aynı anda birden fazla alanın ihtiyaçlarını karşılayabilme kapasitesine sahip olmasıyla tanınıyor. Dağıtım (DB) Kutusunun eklenmesiyle, tek bir dış ünite 9 iç üniteye kadar destekleyebiliyor.
 
Tam Esneklik
Bir HVAC sistemindeki esneklik uzun bir yol anlamına geliyor. 5 iç üniteye kadar bağlanabilme özelliği ile Multi Split, sistem tasarımcılarına özgürlük ve esneklik sağlıyor. LG, şık ve yerden tasarruf sağlayan geniş bir iç ünite yelpazesi sunuyor, böylece bir evin veya ofisin iç kısmında alan kaybı yaşanmıyor. Gerek duvara, gerek tavana monte edilen ünitelere, gerekse de kanallı bir çözüme ihtiyaç olsun, LG iç ünite tasarımları ile her binaya mükemmel uyum sağlayabiliyor. Daha küçük form faktörlü ünite aynı zamanda dış mekanda yer açıyor ve bahçe veya ofis binasını bölmüyor.
 
Üstün HVAC Performansı
LG HVAC performansı hakkında konuştuğumuzda, R1 kompresörler her şeyden önce geliyor. R1 kompresörlerin alttan sıkıştırması ve şaft geçişli tasarımı, düşük yük koşullarında bile son derece kararlı çalışma sağlıyor ve çalışma verimliliğini daha da artırıyor. Bu yapı kompresörün dayanıklılığını artırırken, ayrıca geliştirilmiş Black Fin korozyona dayanıklı kaplama Multi Split'in ömrünü uzatıyor. Multi Split'in yüksek SEER ve SCOP sınıfı derecelendirmeleri, R1 kompresör sayesinde olağanüstü performansını gösteriyor. Gelişmiş pik akım kontrolü enerji tüketimini ve işletme maliyetlerini azaltıyor. Bu yüksek verimli performansla birlikte, soğutma sürelerini yüzde 33, ısıtma sürelerini de yüzde 45 azaltan gelişmiş sıcaklık ve nem sensörü teknolojisi geliyor. Gömülü PM1.0 sensörleri ayrıca daha sağlıklı ve daha rahat bir ortam için gelişmiş hava temizleme sağlıyor.
 
Multi Split sistemi tarafından sağlanan kullanışlı bağlantı, konforu ve performansı başka bir düzeye taşıyor. Kullanıcılar, Wi-Fi aracılığıyla LG ThinQ'ya bağlıyken sistemlerini istedikleri zaman istedikleri yerden kontrol edebiliyor ve izleyebiliyorlar. Sistem performansından ve çalışmasından haberdar olmak için mobil cihazlarından uygulamaya rahatça erişebiliyorlar. Buna ek olarak, LGMV (İzleme Görünümü) bağlantısı, tüm uygulama içinde bulunan döngü izleme ve akıllı sorun giderme ile montajcıların veya servis mühendislerinin sistemle ilgili sorunları izlemelerine ve teşhis etmelerine olanak tanıyor. 
 
Evden veya çalışma alanından en iyi şekilde yararlanmak için doğru HVAC sistemi büyük fark yaratıyor. LG Multi Split, benzersiz kompakt bir birimde alanlarda devrim yaratacak konfor, esneklik ve verimliliği getiriyor. Multi Split'in çok yönlülüğü ve performansı, onu çok çeşitli ortamlar için mükemmel bir uyum haline getiriyor.
 
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36