GoodWe, Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi'ne katıldı ALDAĞ Sürdürülebilir Kalite Yönetimini, Süreçlerinin Tamamında Uluslararası Sertifikalarla Belgelendiriyor MITSUBISHI HEAVY’DEN TASARIM VE İNOVASYONDA SON NOKTA: KXZ 2 VRF SERİSİ HISENSE SPLIT KLİMALAR ÜNTES GÜVENCESİ İLE ŞİMDİ TÜRKİYE’DE HER MEVSİMDE İKLİMLENDİRME KONFORU İÇİN DE DIETRICH ISI POMPASI DAIKIN MARKALI YENİ SHIRA PLUS İLE KLİMADA ZİRVEYİ YAKALAYIN PATENTLİ ÖZELLİKLERİYLE PROFESYONELLERİN TERCİHİ; CLIVET SANTRİFÜJ CHILLER ERCAN TEKNİK GÜVENCESİYLE, UZAKTAN İZLEME VE GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİNDE SON TEKNOLOJİ, TAM KONTROL! HAVUZDA DA KONFORU BAYMAK İLE YAŞAYIN ÜNTES EC MOTORLU FANCOIL ÜNİTELERİ İLE MAKSİMUM ENERJİ VERİMLİLİĞİ MİNİMUM SES CASTEL 7690N – %100 PASLANMAZ ÇELİK TİTREŞİM SOĞURUCULAR STANDART POMPA UZMANLIĞI ŞİMDİ DE OSMANİYE DEVLET HASTANESİ’NDE LUJO HOTEL’İN MUTFAKLARI DOĞU İKLİMLENDİRME İLE NEFES ALIYOR ŞEHRİN İÇİNDE BİR KÖY, KÖY’ÜN İÇİNDE BONUS FARKLI ŞEHİRLERDE İNŞAA EDİLEN ÖNEMLİ PROJELERİN ARKASINDA İZOCAM KALİTESİ VAR

BUKHARA COTTON FABRİKASINDA İMBAT HASSAS KONTROLLÜ KLİMA TERCİH EDİLDİ

Özbekistan’daki Bukhara Cotton tekstil fabrikasının laboratuvarlarında, Eco Design kriterlerine uygun olarak üretilen yüksek verimli İmbat hassas kontrollü klima cihazları tercih edildi. İmbat, Bağımsız Devletler Topluluğu-BDT (Commonwealth of Independent States-CIS) Bölgesi’nde ülkelere yaklaşık 20 yıldır ürünlerini ulaştırmakta, pazardaki işletmelerin istek ve ihtiyaçları karşılamaya devam etmektedir.
 
Her yıl onlarca tekstil ve hazır giyim işletmesinin kurulduğu Özbekistan’daki yaklaşık 15.000’den fazla kişiye iş imkanı tanıyan Petramaruz Holding’in bir iştiraki olan Bukhara Cotton, özellikle sürdürülebilir üretimdeki yatırımlarıyla dikkat çekiyor. Özbekistan’ın en büyük denim üreticilerinden olan ve önümüzdeki yıllarda global bir işletme olma hedefiyle yola çıkan Bukhara Cotton, özellikle tekstil fabrikalarının test laboratuvarları gibi hassas nem ve sıcaklık kontrolü gereken alanların iklimlendirilmesi için nitelikli ürünler üreten İmbat İklimlendirme ve Soğutma ile uyumlu bir işbirliği gerçekleştirdi. 
 
İmbat hassas kontrollü klimalar, istenen termal değerde ve +/-%1°C'ye kadar tolerans ile, ortam bağıl nem oranını ise istenen oranda ve +/-%2 RH'ye kadar tolerans ile sağlanmaktadır. EC veya AC plug fanlı modeller ile değişken hava debisi ve düşük enerji sarfiyatı sağlayan cihazlar, günlük ve haftalık programlama ve tam otomatik çalışma imkanı sağlayan gelişmiş elektronik kontrol paneli ve uzaktan kumanda ile bina yönetim sistemine bağlanabilme özellikleri sayesinde yüksek nitelikli özelliklere sahiptir. 
 
2001 yılından bu yana ihtiyaç olan alanlara ve bölgelere yönelik olarak hassas kontrollü klima üretimi gerçekleştiren İmbat, tekstil laboratuvarları, veri merkezleri, bilgisayar ve telekomünikasyon sistemleri, pano odaları, elektrik-elektromekanik ekipman odaları ve müze gibi özel alanların iklimlendirmesinde aranan bir marka olma özelliğini korumaktadır. 
 
Yüzde yüz yerli tasarımla ürettiği ürünlerini ülkemiz ve T3 bölgesi de dahil olmak üzere dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştıran İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, yüksek verimli ve çevreye duyarlı ürünler sunmaktadır. 
 
 
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Çukurova ısı-32