ISOMER, BOSCH KALİTESİNİ TÜM TÜRKİYE’YE TAŞIYACAK LG’den Multi Split Klima Seçenekleri GF Hakan Plastik, ihracatta gücünü artırıyor BUKHARA COTTON FABRİKASINDA İMBAT HASSAS KONTROLLÜ KLİMA TERCİH EDİLDİ İklimlendirme Sektörünün En İyi İhracatçıları Ödüllerine Kavuştu Bosch Termoteknoloji, İklimlendirme Alanında Social Media Awards Altın Ödülün Sahibi Oldu İSİB’İN SANAL HEYET ORGANİZASYONU UKRAYNA İLE DEVAM EDİYOR SEMBOL İNŞAATIN TERCİHİ ALDAĞ Kombinin mucidi Vaillant’ın logosu yenilendi İPRAGAZ VE ODE YALITIM İŞ BİRLİĞİ YALITIM UYGULAMACILARINA TASARRUF, VERİM VE ZAMAN KAZANCI SUNACAK ÜÇAY MÜHENDİSLİK’İN 2021 HEDEFİ 30 BİN DAİKİN KOMBİ Çimtaş’ta Aldağ Klima Santralleri Tercih Edildi Sanko Enerji Salihli’de Robotik Kodlama Sınıfı açtı Bosch Termoteknoloji #İyiörnekol Hareketi ile Farkındalık Yaratıyor 26. lCCl Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı başladı

Bosch Termoteknoloji #İyiörnekol Hareketi ile Farkındalık Yaratıyor

İklimlendirme sektörünün güçlü markalarından Bosch Termoteknoloji, #İyiörnekol hareketi ile aileleri tasarruf konusunda çocuklarına örnek olmaya teşvik ediyor.
 
Yüksek tasarruf sağlayan üstün teknolojiye sahip ürünleriyle Bosch Termoteknoloji, öncü bir harekete daha imza attı. Şirket, ülkemiz ve dünya için büyük önem taşıyan “tasarruf” konusunda tüketicilerde farkındalık yaratmak adına #İyiörnekol hareketini başlattı. Bosch Termoteknolojisosyal medya üzerinden yürüttüğü #İyiörnekol hareketi ile ailelerden çocuklarına örnek oldukları davranışları #İyiörnekol ve #TasarrufCandır etiketleriyle paylaşarak tasarruf bilinci yaratmayı hedefliyor.
 
Bosch Termoteknoloji #İyiörnekol hareketi ile çocukların küçük yaşlarda edindiği öğrenme davranışlarında ailelerini örnek aldıklarını vurguluyor. Ekim ayında başlatılan proje, ailelerin özellikle doğal gaz, elektrik, su ve diğer doğal kaynakların kullanımı konusunda çocuklarına nasıl örnek olduklarını düşünmelerini sağlıyor. Ailelerden gelen içerikler Bosch Termoteknoloji’nin resmi instagram hesabı üzerinden hikâye olarak paylaşılıyor. Kendi kullanıcıları başta olmak üzere tüm kullanıcı ailelere ulaşmayı hedefleyen Bosch Termoteknoloji, 31 Ekim Dünya Tasarruf Günü öncesinde başlattığı bu hareket ile odağında tasarruf kavramının yer aldığını gösteriyor.
 
Bosch Termoteknik Pazarlama Direktörü Ali Aktaş konu hakkındaki görüşlerini  "Tasarrufun önemine daha da fazla odaklanmamız gereken bu dönemde, çocuklarımıza iyi örnek olmak için hep birlikte harekete geçiyoruz. Bosch Termoteknoloji olarak uzun ömürlü ve tasarruf sağlayan ürünlerimizin yanında, tüketicilerde "tasarruf" bilincinin oluşması markamızın taşıdığı sorumluluk alanlarından birini oluşturuyor. Bu bilincin küçük yaşlarda, çocuklukta başladığının farkındayız. Bu sebeple ailelerimize seslenerek onların gündelik hayatlarından çocuklarına örnek oldukları içerikleri bizlerle paylaşmasını istiyoruz." sözleriyle aktardı.
 
Bosch Termoteknoloji’nin #İyiörnekol tanıtım videosu için: Bosch Termoteknoloji resmi instagram hesabı

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Baymaklife-38