Systemair HSK, Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu ve Güven İslamoğlu ile Hava ve İklimin Geleceğini Konuşacak KOMBİ KLİMA SHOP YENİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE DİJİTAL AÇILIŞ YAPTI YETKİLİ AĞIZDAN DOĞALGAZ FATURALARINI DÜŞÜREN ÖNLEMLER DÜNYA’NIN LİDER SU ÇÖZÜMLERİ ŞİRKETİ GRUNDFOS’TA ORGANİZASYONEL YAPILANMA İMBAT SU SOĞUTMALI PAKET KLİMA CİHAZLARI SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK, YENİLİK VE SAĞLIK: FRASCOLD GENEL MERKEZİN VERİMLİLİĞİNİ ARTIRMASI İÇİN ENTEGRE PROJEYİ SUNUYOR MASDAF’TAN PETROKİMYA ENDÜSTRİSİNDE YÜKSEK VERİMLİLİK SAĞLAYAN “AKILLI ÇÖZÜMLER” “LOWARA e-SH SERİSİ” PASLANMAZ POMPALAR ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARDA İDEAL ÇÖZÜMLER SUNUYOR CASTEL: DÜŞÜK GWP SOĞUTUCU AKIŞKANLAR İÇİN GELECEĞE HAZIR BİLEŞENLER VE ÇÖZÜMLER ALDAĞ A.Ş. İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU LG TERMOSİFON, ÖDÜL KAZANAN TASARIMIYLA SON DERECE ETKİLİ VE ÇEVRE DOSTU BİR PERFORMANS SUNUYOR VENCO EX-PROOF FANLAR ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ OLAY YERİ İNCELEME LABORATUVARINDA İMBAT ÇATI TİPİ KLİMA TERCİH EDİLDİ PA-FLEX KAUÇUKTAN YENİ PROJELERE DESTEK TERMOKON, KÜRESEL REFERANSLARINA TANZANYA’NIN EN BÜYÜK KESİMHANESİNİ EKLEDİ

Bosch Termoteknoloji #İyiörnekol Hareketi ile Farkındalık Yaratıyor

İklimlendirme sektörünün güçlü markalarından Bosch Termoteknoloji, #İyiörnekol hareketi ile aileleri tasarruf konusunda çocuklarına örnek olmaya teşvik ediyor.
 
Yüksek tasarruf sağlayan üstün teknolojiye sahip ürünleriyle Bosch Termoteknoloji, öncü bir harekete daha imza attı. Şirket, ülkemiz ve dünya için büyük önem taşıyan “tasarruf” konusunda tüketicilerde farkındalık yaratmak adına #İyiörnekol hareketini başlattı. Bosch Termoteknolojisosyal medya üzerinden yürüttüğü #İyiörnekol hareketi ile ailelerden çocuklarına örnek oldukları davranışları #İyiörnekol ve #TasarrufCandır etiketleriyle paylaşarak tasarruf bilinci yaratmayı hedefliyor.
 
Bosch Termoteknoloji #İyiörnekol hareketi ile çocukların küçük yaşlarda edindiği öğrenme davranışlarında ailelerini örnek aldıklarını vurguluyor. Ekim ayında başlatılan proje, ailelerin özellikle doğal gaz, elektrik, su ve diğer doğal kaynakların kullanımı konusunda çocuklarına nasıl örnek olduklarını düşünmelerini sağlıyor. Ailelerden gelen içerikler Bosch Termoteknoloji’nin resmi instagram hesabı üzerinden hikâye olarak paylaşılıyor. Kendi kullanıcıları başta olmak üzere tüm kullanıcı ailelere ulaşmayı hedefleyen Bosch Termoteknoloji, 31 Ekim Dünya Tasarruf Günü öncesinde başlattığı bu hareket ile odağında tasarruf kavramının yer aldığını gösteriyor.
 
Bosch Termoteknik Pazarlama Direktörü Ali Aktaş konu hakkındaki görüşlerini  "Tasarrufun önemine daha da fazla odaklanmamız gereken bu dönemde, çocuklarımıza iyi örnek olmak için hep birlikte harekete geçiyoruz. Bosch Termoteknoloji olarak uzun ömürlü ve tasarruf sağlayan ürünlerimizin yanında, tüketicilerde "tasarruf" bilincinin oluşması markamızın taşıdığı sorumluluk alanlarından birini oluşturuyor. Bu bilincin küçük yaşlarda, çocuklukta başladığının farkındayız. Bu sebeple ailelerimize seslenerek onların gündelik hayatlarından çocuklarına örnek oldukları içerikleri bizlerle paylaşmasını istiyoruz." sözleriyle aktardı.
 
Bosch Termoteknoloji’nin #İyiörnekol tanıtım videosu için: Bosch Termoteknoloji resmi instagram hesabı

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36