Systemair HSK, Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu ve Güven İslamoğlu ile Hava ve İklimin Geleceğini Konuşacak KOMBİ KLİMA SHOP YENİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE DİJİTAL AÇILIŞ YAPTI YETKİLİ AĞIZDAN DOĞALGAZ FATURALARINI DÜŞÜREN ÖNLEMLER DÜNYA’NIN LİDER SU ÇÖZÜMLERİ ŞİRKETİ GRUNDFOS’TA ORGANİZASYONEL YAPILANMA İMBAT SU SOĞUTMALI PAKET KLİMA CİHAZLARI SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK, YENİLİK VE SAĞLIK: FRASCOLD GENEL MERKEZİN VERİMLİLİĞİNİ ARTIRMASI İÇİN ENTEGRE PROJEYİ SUNUYOR MASDAF’TAN PETROKİMYA ENDÜSTRİSİNDE YÜKSEK VERİMLİLİK SAĞLAYAN “AKILLI ÇÖZÜMLER” “LOWARA e-SH SERİSİ” PASLANMAZ POMPALAR ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARDA İDEAL ÇÖZÜMLER SUNUYOR CASTEL: DÜŞÜK GWP SOĞUTUCU AKIŞKANLAR İÇİN GELECEĞE HAZIR BİLEŞENLER VE ÇÖZÜMLER ALDAĞ A.Ş. İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU LG TERMOSİFON, ÖDÜL KAZANAN TASARIMIYLA SON DERECE ETKİLİ VE ÇEVRE DOSTU BİR PERFORMANS SUNUYOR VENCO EX-PROOF FANLAR ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ OLAY YERİ İNCELEME LABORATUVARINDA İMBAT ÇATI TİPİ KLİMA TERCİH EDİLDİ PA-FLEX KAUÇUKTAN YENİ PROJELERE DESTEK TERMOKON, KÜRESEL REFERANSLARINA TANZANYA’NIN EN BÜYÜK KESİMHANESİNİ EKLEDİ

ESSİAD CE Etiketlemesi ve ERP Uyumu Webinarı Düzenliyor

ESSİAD tarafından, 12 Ekim 2020 tarihinde 16.00-18.30 saatleri arasında T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Uzmanlarının sunumlarıyla iklimlendirme, havalandırma, soğutma sektörü cihazlarının özelinde CE Etiketlemesi ve ERP Uyumu Webinarı gerçekleştirilecektir.
 
Piyasa Denetim ve Gözetim Faaliyetleri, Mevzuat Uyumu (yürürlüğe girmesi planlananlar), Bakanlık tarafından yürütülen EEPLİANT-3 Projesi konularında bilgilendirmek amacıyla düzenlenecek olan webinara kayıt linki aşağıdaki gibidir:  
 
Kayıt Linki: 
 
 
CE Belgelendirmesi ve ERP Uyumu Webinarı
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36