ISOMER, BOSCH KALİTESİNİ TÜM TÜRKİYE’YE TAŞIYACAK LG’den Multi Split Klima Seçenekleri GF Hakan Plastik, ihracatta gücünü artırıyor BUKHARA COTTON FABRİKASINDA İMBAT HASSAS KONTROLLÜ KLİMA TERCİH EDİLDİ İklimlendirme Sektörünün En İyi İhracatçıları Ödüllerine Kavuştu Bosch Termoteknoloji, İklimlendirme Alanında Social Media Awards Altın Ödülün Sahibi Oldu İSİB’İN SANAL HEYET ORGANİZASYONU UKRAYNA İLE DEVAM EDİYOR SEMBOL İNŞAATIN TERCİHİ ALDAĞ Kombinin mucidi Vaillant’ın logosu yenilendi İPRAGAZ VE ODE YALITIM İŞ BİRLİĞİ YALITIM UYGULAMACILARINA TASARRUF, VERİM VE ZAMAN KAZANCI SUNACAK ÜÇAY MÜHENDİSLİK’İN 2021 HEDEFİ 30 BİN DAİKİN KOMBİ Çimtaş’ta Aldağ Klima Santralleri Tercih Edildi Sanko Enerji Salihli’de Robotik Kodlama Sınıfı açtı Bosch Termoteknoloji #İyiörnekol Hareketi ile Farkındalık Yaratıyor 26. lCCl Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı başladı

Küreselleşme 2.0’a hazırlanan Wilo yeni dönem stratejilerini masaya yatırdı

Suya ve geleceğe yön verme hedefiyle yol alan Wilo, uluslararası üst yönetim toplantısını ilk kez dijital ağırlıklı karma bir etkinlik olarak gerçekleştirdi
 
Pompa sistemleri sektörünün öncü markası Wilo, her yıl olduğu gibi bu yıl da Wilo Grup Yönetim Kurulu’nun uluslararası üst yönetim toplantısını düzenledi. Toplantı Wilo tarihinde ilk kez Koronavirüs salgını nedeniyle karma bir etkinlik olarak gerçekleşti. Canlı yayın yoluyla farklı saat dilimlerinde 35 ülkeden 100'den fazla meslektaşı ile bir araya gelen Wilo üst yönetimi, bu yıl değişen koşullar altında önceki yılı gözden geçirdi ve önümüzdeki dönem için şirketin stratejik rotasını masaya yatırdı. 
 
İleri teknolojisi ile dünya kaynaklarını korumaya katkıda bulunan yeni nesil ürün, sistem, hizmet ve çözümler geliştiren Wilo’nun stratejik bilgi alışverişi için bir araya geldiği küresel üst yönetim toplantısı, bu yıl etkileşimli olarak gerçekleşti. Sıkı Koronavirüs düzenlemeleri kapsamında Almanya’nın Dortmund şehrinde bulunan yeni WiloPark'ta gerçekleşen toplantıda, katılımcılar dünyanın her yerinden meslektaşlarıyla canlı olarak bağlantı kurdu.
 
Wilo "Küreselleşme 2.0"a hazırlanıyor
“Küreselleşme 2.0”a hazırlanan Wilo Grup’un toplantısında, Koronavirüs krizinin pandemi öncesindeki döneme göre değer yaratma dünyasını değiştireceğinin üzerinde duruldu. Toplantıda, bu dönemde şirketlerin ileriye dönük stratejilerini gözden geçirecekleri ve risk boyutlarının giderek daha önemli hale geleceği konuşuldu. Gelecekte, tedarik zincirlerinin ve üretim süreçlerinin Avrupa, Asya ve ABD’nin merkezinde daha bölgesel olarak organize edileceği ve bu durumun kârlılığın ve yatırımın geri dönüşünü zorlaştıracağı toplantıda değinilen konular arasındaydı. 
 
Pandemi nedeniyle “zorunlu dijital dönüşüm” yaşanıyor
Pandemi döneminde teknolojik yenilikler ve pragmatik çözümlerle iklim değişikliği gibi halen var olan sorunları karşılayabilecek girişimci rol modellere her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyuluyor. Wilo üst yönetiminin bir araya geldiği toplantıda şirketlerin bu dönemde “zorunlu dijital dönüşüm” yaşadıkları ortak görüşüne varıldı. Toplantının bir diğer önemli satır başı ise dijital dönüşümde sürdürülebilir yatırım ve yeniliklerin önemini anlayan şirketlerin kriz öncesine göre daha güçlü hale geleceğiydi. Bu nedenle dijital dönüşümün sadece bir mega trend değil, kilit bir faktör olarak görüldüğü de ifade edildi.
 
Wilo’nun yıllık üst yönetim toplantısı pandemiye rağmen konumdan bağımsız olarak dijital, küresel ve her şeyden önce güvenli bir şekilde gerçekleştirildi. 
 
Executive Board IMGM 2020
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Baymaklife-38