ISOMER, BOSCH KALİTESİNİ TÜM TÜRKİYE’YE TAŞIYACAK LG’den Multi Split Klima Seçenekleri GF Hakan Plastik, ihracatta gücünü artırıyor BUKHARA COTTON FABRİKASINDA İMBAT HASSAS KONTROLLÜ KLİMA TERCİH EDİLDİ İklimlendirme Sektörünün En İyi İhracatçıları Ödüllerine Kavuştu Bosch Termoteknoloji, İklimlendirme Alanında Social Media Awards Altın Ödülün Sahibi Oldu İSİB’İN SANAL HEYET ORGANİZASYONU UKRAYNA İLE DEVAM EDİYOR SEMBOL İNŞAATIN TERCİHİ ALDAĞ Kombinin mucidi Vaillant’ın logosu yenilendi İPRAGAZ VE ODE YALITIM İŞ BİRLİĞİ YALITIM UYGULAMACILARINA TASARRUF, VERİM VE ZAMAN KAZANCI SUNACAK ÜÇAY MÜHENDİSLİK’İN 2021 HEDEFİ 30 BİN DAİKİN KOMBİ Çimtaş’ta Aldağ Klima Santralleri Tercih Edildi Sanko Enerji Salihli’de Robotik Kodlama Sınıfı açtı Bosch Termoteknoloji #İyiörnekol Hareketi ile Farkındalık Yaratıyor 26. lCCl Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı başladı

FORM FANCOIL ÜRÜN GAMI MÜŞTERİ İHTİYAÇLARINA GÖRE OPTİMİZE EDİLDİ

İklimlendirme sektörünün öncülerinden Form Şirketler Grubu, 2018 yılından bu yana üretimi gerçekleştirdiği Form Fancoil ünitelerini, 55 yıllık tecrübesi ve AR-GE çalışmalarından gelen güçle daha verimli ve ergonomik hale getirdi. Form Fancoil, kompakt yapısı ve yüksek teknolojisi sayesinde ofis, AVM, otel, konut, hastane, okul gibi mahallerin ısıtma, soğutma ve havalandırma ihtiyaçlarını karşılıyor.

 

Form Endüstri Ürünleri’nin ürün gamında bulunan Form Fancoil, müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak eklenen yeni özellikleri ile kapalı alanları daha etkili bir şekilde iklimlendiriyor. Form’un AR-GE ve yerli üretime verdiği değerle optimize edilen Form Fancoil serisi ile mekanlar düşük enerji tüketimli ve yüksek konforlu iklimlendirmeyle buluşuyor. Form Fancoil üstün performansı, yüksek verimlilik değerleri, sessiz çalışma özelliği, dayanıklılığı, ince ergonomik boyutları ve düşük bakım maliyetleri ile öne çıkıyor. 

 

Yenilenen kapasite aralıkları ve boyutuyla Form Fancoil serisi

Kullanım tercihleri göz önünde bulundurularak optimizasyonu gerçekleştirilen Form Fancoil, yeni kapasite aralıkları ve boyutuyla kullanım esnekliği ve enerji tasarrufu sağlıyor. Form Fancoil, kullanıcılara 2-12 kW aralığında 5 farklı kapasitede seçenekler sunuyor.

 

İnce tasarımı sayesinde estetik bir görünüme sahip olan Form Fancoil, montaj kolaylığı ve mimari açıdan kullanım esnekliği sağlıyor. İçi boyalı ve dış kısmında 6 mm kalınlığında izolasyona sahip olan Form Fancoil, TÜBİTAK onaylı sessiz çalışma özelliği ile konfor seviyesini arttırıyor. Öte yandan standart drenaj tavasının yanı sıra ekstra olarak sunulan ek drenaj tavası ile tesisat montaj kolaylığı sağlıyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Baymaklife-38