ISOMER, BOSCH KALİTESİNİ TÜM TÜRKİYE’YE TAŞIYACAK LG’den Multi Split Klima Seçenekleri GF Hakan Plastik, ihracatta gücünü artırıyor BUKHARA COTTON FABRİKASINDA İMBAT HASSAS KONTROLLÜ KLİMA TERCİH EDİLDİ İklimlendirme Sektörünün En İyi İhracatçıları Ödüllerine Kavuştu Bosch Termoteknoloji, İklimlendirme Alanında Social Media Awards Altın Ödülün Sahibi Oldu İSİB’İN SANAL HEYET ORGANİZASYONU UKRAYNA İLE DEVAM EDİYOR SEMBOL İNŞAATIN TERCİHİ ALDAĞ Kombinin mucidi Vaillant’ın logosu yenilendi İPRAGAZ VE ODE YALITIM İŞ BİRLİĞİ YALITIM UYGULAMACILARINA TASARRUF, VERİM VE ZAMAN KAZANCI SUNACAK ÜÇAY MÜHENDİSLİK’İN 2021 HEDEFİ 30 BİN DAİKİN KOMBİ Çimtaş’ta Aldağ Klima Santralleri Tercih Edildi Sanko Enerji Salihli’de Robotik Kodlama Sınıfı açtı Bosch Termoteknoloji #İyiörnekol Hareketi ile Farkındalık Yaratıyor 26. lCCl Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı başladı

ALDAĞ’ DAN YENİ CIAT MAJORLINE FAN COIL SERİSİ

Çok geniş kapasite yelpazesine ve yenilikçi, şık bir tasarıma sahip CIAT Majorline Serisi Fan Coil Üniteleri, 6 farklı boyutta ve geniş kapasite seçeneği ile kasetli ve kasetsiz tip olarak üretilmektedir. Majorline Serisi 4 farklı tipte (kasetli veya kasetsiz, yatay veya dikey) temin edilebilir. Eurovent şartlarında ısıtma kapasitesi aralığı; 1-11 kW, soğutma kapasitesi aralığı; 1-8 kW ve hava debisi 150-1450 m3/saat’tir. 

Farklı montaj seçenekleri ve aksesuar çeşitleri sayesinde Majorline Serisi her montaj tipine adapte edilebilecek bir çeşitliliğe sahiptir. Modern ve estetik hatları, düşük ses seviyesi ve optimize edilmiş termal performansı ile Majorline fancoil serisi hem ekonomik hem de kurulumu kolay bir konfor çözümü sunmaktadır.

 

Ultra enerji verimli, ultra sessiz

Motorun elektrik tüketimini azaltmak için özel kanat kanatları tasarımı, elektrik tüketimini %85’e kadar azaltmayı sağlayan EC motoru ile yeni nesil fanları, %15'e kadar arttırılmış yüzey alanına sahip yüksek performanslı bataryaları Majorline’ın enerji verimliliğini en üst düzeye taşımak için tasarlanmıştır.

Kolayca sökülebilir kasası, filtreye kolay ve hızlı erişim olanağı, fan motoru montaj bileşenlerine tam erişim için iki parçalı yapısı ile CIAT Majorline, aynı zamanda kolay bakım için tasarlanmış bir cihazdır. G3 rejeneratif polyester elyaf filtreleri kullanıcıya sağlıklı bir iç hava kalitesi, kaliteli yaşam sunar.

CIAT Majorline, Eko-Design (Eko-Tasarım) kriterlerine göre dizayn edilmiştir ve %85-95 oranında geri dönüştürülebilir özelliktedir. Çevresel tehdit oluşturmadan imhası çok kolaydır.

Ekolojik temelli dizaynı ile yeni yapılardaki talepleri en iyi şekilde karşılar. Yeşil Bina sertifikalı yapılar için cazip bir seçenekler sunan CIAT Majorline serisi fancoil üniteleri ile birlikte kullanıldığında, verim ve konforu daha üst seviyelere taşıyacak aksesuarlar ve otomasyon birimleri de mevcuttur.

Eurovent sertifikalı Majorline serisi fan coil üniteleri, 85 yıllık deneyime sahip CIAT’ın ISO 14001 ve OHSAS 18001 sertifikalı Fransa’daki tesisinde üretilmektedir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Baymaklife-38