ISOMER, BOSCH KALİTESİNİ TÜM TÜRKİYE’YE TAŞIYACAK LG’den Multi Split Klima Seçenekleri GF Hakan Plastik, ihracatta gücünü artırıyor BUKHARA COTTON FABRİKASINDA İMBAT HASSAS KONTROLLÜ KLİMA TERCİH EDİLDİ İklimlendirme Sektörünün En İyi İhracatçıları Ödüllerine Kavuştu Bosch Termoteknoloji, İklimlendirme Alanında Social Media Awards Altın Ödülün Sahibi Oldu İSİB’İN SANAL HEYET ORGANİZASYONU UKRAYNA İLE DEVAM EDİYOR SEMBOL İNŞAATIN TERCİHİ ALDAĞ Kombinin mucidi Vaillant’ın logosu yenilendi İPRAGAZ VE ODE YALITIM İŞ BİRLİĞİ YALITIM UYGULAMACILARINA TASARRUF, VERİM VE ZAMAN KAZANCI SUNACAK ÜÇAY MÜHENDİSLİK’İN 2021 HEDEFİ 30 BİN DAİKİN KOMBİ Çimtaş’ta Aldağ Klima Santralleri Tercih Edildi Sanko Enerji Salihli’de Robotik Kodlama Sınıfı açtı Bosch Termoteknoloji #İyiörnekol Hareketi ile Farkındalık Yaratıyor 26. lCCl Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı başladı

VENCO VDSF KANAL TİPİ SIĞINAK FANI

VENCO Kanal tipi sığınak fanları (VDSF), özel veya kamuya ait bina ve tesislerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kimyasal, biyolojik ve nükleer savaş maddelerine karşı korumayı sağlar. Kanal tipi sığınak fanının iç yapısı sızdırmazlığı sağlanmış iki ayrı bölümden oluşmaktadır. Günlük kullanımda taze hava G4 filtreden geçer, saldırı anında ise mekanik kol kapatılarak taze hava G4, aktif karbon filtre ve nükleer hepa filtre üzerinden geçirilerek sığınak alanına gönderilir. Kompakt yapısı ve havalandırma sistemine tavanda montajlanabilmesi ile küçük sığınak alanlarında yer avantajı sağlamaktadır.

 

Özellikler

CE işaretine sahip modeller.

Gövde galvaniz çelik olarak imal edilir.

Gövde opsiyonel olarak elektrostatik toz boyalı olarak imal edilir.

Fanlar geriye eğik seyrek kanatlı, direkt akuple motorlu ve dıştan rotorludur.

Kendinden flanşlı emiş ve atış ağzı sayesinde montajı kolaydır.

Motor koruma sınıfı IP 44 ve elektrik bağlantı kutusu koruma sınıfı IP 67 dir.

Fan bakımı için servis kapağı bulunmaktadır.

Sığınak alanına nükleer serpinti girmemesi için saldırı anındaki kullanım ile günlük kullanım arasındaki sızdırmazlığı sağlayan ters konumlu mekanik damper standart olarak bulunmaktadır.

Standart olarak G4, Aktif Karbon filtre ve nükleer hepa filtre bulunmaktadır.

Hız anahtarı ile kontrol edilebilir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Baymaklife-38