Systemair HSK, Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu ve Güven İslamoğlu ile Hava ve İklimin Geleceğini Konuşacak KOMBİ KLİMA SHOP YENİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE DİJİTAL AÇILIŞ YAPTI YETKİLİ AĞIZDAN DOĞALGAZ FATURALARINI DÜŞÜREN ÖNLEMLER DÜNYA’NIN LİDER SU ÇÖZÜMLERİ ŞİRKETİ GRUNDFOS’TA ORGANİZASYONEL YAPILANMA İMBAT SU SOĞUTMALI PAKET KLİMA CİHAZLARI SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK, YENİLİK VE SAĞLIK: FRASCOLD GENEL MERKEZİN VERİMLİLİĞİNİ ARTIRMASI İÇİN ENTEGRE PROJEYİ SUNUYOR MASDAF’TAN PETROKİMYA ENDÜSTRİSİNDE YÜKSEK VERİMLİLİK SAĞLAYAN “AKILLI ÇÖZÜMLER” “LOWARA e-SH SERİSİ” PASLANMAZ POMPALAR ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARDA İDEAL ÇÖZÜMLER SUNUYOR CASTEL: DÜŞÜK GWP SOĞUTUCU AKIŞKANLAR İÇİN GELECEĞE HAZIR BİLEŞENLER VE ÇÖZÜMLER ALDAĞ A.Ş. İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU LG TERMOSİFON, ÖDÜL KAZANAN TASARIMIYLA SON DERECE ETKİLİ VE ÇEVRE DOSTU BİR PERFORMANS SUNUYOR VENCO EX-PROOF FANLAR ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ OLAY YERİ İNCELEME LABORATUVARINDA İMBAT ÇATI TİPİ KLİMA TERCİH EDİLDİ PA-FLEX KAUÇUKTAN YENİ PROJELERE DESTEK TERMOKON, KÜRESEL REFERANSLARINA TANZANYA’NIN EN BÜYÜK KESİMHANESİNİ EKLEDİ

MCE 2022 FUARININ 42. EDİSYONU 08-11 MART 2022 TARİHLERİ ARASINDA İTALYA’NIN MİLANO KENTİNDE GERÇEKLEŞECEK

İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği 1885 yılında Türk ve İtalyan iş adamlarınca kurulmuş ve merkezi İstanbul’da olmakla beraber Ankara Büyükelçiliği’nde ve Kocaeli Sanayi Odası bünyesinde bir şubesi olan ve yaklaşık 700 üyesi bulunan bir dernektir. İtalya ve Türkiye arasındaki ticari ilşkileri geliştirmek ve güçlendirmeye yönelik sayısız faaliyetler gerçekleştiren Oda, bu faaliyetler kapsamında MCE fuarının da Türkiye’deki temsilciliğini yürütmekte ve fuara katılım sağlayan firmalara süreçlerde tam destek vermektedir.

MCE 2022 (Mostra Convegno Expocomfort) - Uluslararası Isıtma, Soğutma, İklimlendirme ve Yenilenebilir Enerji fuarının 42. Edisyonu 08-11 Mart 2022 tarihleri arasında İtalya’nın Milano kentinde gerçekleşecektir. Ekonomi Bakanlığı tarafından teşvik kapsamında olan ve prestijli fuarlar listesinde yer alan MCE fuarına Türk firmalardan katılım talebi oldukça yüksektir. Öyle ki Türkiye İtalya’dan sonra fuara en çok bireysel katılımda bulunan ikinci ülkedir.

Fuarla ilgili daha fazla bilgi için İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği ile irtibata geçebilir ve fuarın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. www.mcexpocomfort.it/en 

 

İtalya ve Türkiye’de ticari ilişkilere başlamak ya da güçlendirmek isteyen şirket ve kurumları destekleyen İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği fuar ve diğer tüm konularda üyelerine destek sağlamaktadır. Oda hizmetleriyle ilgili detaylı bilgi için de İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği ile cciist@cciist.com adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36