ISOMER, BOSCH KALİTESİNİ TÜM TÜRKİYE’YE TAŞIYACAK LG’den Multi Split Klima Seçenekleri GF Hakan Plastik, ihracatta gücünü artırıyor BUKHARA COTTON FABRİKASINDA İMBAT HASSAS KONTROLLÜ KLİMA TERCİH EDİLDİ İklimlendirme Sektörünün En İyi İhracatçıları Ödüllerine Kavuştu Bosch Termoteknoloji, İklimlendirme Alanında Social Media Awards Altın Ödülün Sahibi Oldu İSİB’İN SANAL HEYET ORGANİZASYONU UKRAYNA İLE DEVAM EDİYOR SEMBOL İNŞAATIN TERCİHİ ALDAĞ Kombinin mucidi Vaillant’ın logosu yenilendi İPRAGAZ VE ODE YALITIM İŞ BİRLİĞİ YALITIM UYGULAMACILARINA TASARRUF, VERİM VE ZAMAN KAZANCI SUNACAK ÜÇAY MÜHENDİSLİK’İN 2021 HEDEFİ 30 BİN DAİKİN KOMBİ Çimtaş’ta Aldağ Klima Santralleri Tercih Edildi Sanko Enerji Salihli’de Robotik Kodlama Sınıfı açtı Bosch Termoteknoloji #İyiörnekol Hareketi ile Farkındalık Yaratıyor 26. lCCl Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı başladı

MCE 2022 FUARININ 42. EDİSYONU 08-11 MART 2022 TARİHLERİ ARASINDA İTALYA’NIN MİLANO KENTİNDE GERÇEKLEŞECEK

İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği 1885 yılında Türk ve İtalyan iş adamlarınca kurulmuş ve merkezi İstanbul’da olmakla beraber Ankara Büyükelçiliği’nde ve Kocaeli Sanayi Odası bünyesinde bir şubesi olan ve yaklaşık 700 üyesi bulunan bir dernektir. İtalya ve Türkiye arasındaki ticari ilşkileri geliştirmek ve güçlendirmeye yönelik sayısız faaliyetler gerçekleştiren Oda, bu faaliyetler kapsamında MCE fuarının da Türkiye’deki temsilciliğini yürütmekte ve fuara katılım sağlayan firmalara süreçlerde tam destek vermektedir.

MCE 2022 (Mostra Convegno Expocomfort) - Uluslararası Isıtma, Soğutma, İklimlendirme ve Yenilenebilir Enerji fuarının 42. Edisyonu 08-11 Mart 2022 tarihleri arasında İtalya’nın Milano kentinde gerçekleşecektir. Ekonomi Bakanlığı tarafından teşvik kapsamında olan ve prestijli fuarlar listesinde yer alan MCE fuarına Türk firmalardan katılım talebi oldukça yüksektir. Öyle ki Türkiye İtalya’dan sonra fuara en çok bireysel katılımda bulunan ikinci ülkedir.

Fuarla ilgili daha fazla bilgi için İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği ile irtibata geçebilir ve fuarın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. www.mcexpocomfort.it/en 

 

İtalya ve Türkiye’de ticari ilişkilere başlamak ya da güçlendirmek isteyen şirket ve kurumları destekleyen İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği fuar ve diğer tüm konularda üyelerine destek sağlamaktadır. Oda hizmetleriyle ilgili detaylı bilgi için de İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği ile cciist@cciist.com adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Baymaklife-38