ISOMER, BOSCH KALİTESİNİ TÜM TÜRKİYE’YE TAŞIYACAK LG’den Multi Split Klima Seçenekleri GF Hakan Plastik, ihracatta gücünü artırıyor BUKHARA COTTON FABRİKASINDA İMBAT HASSAS KONTROLLÜ KLİMA TERCİH EDİLDİ İklimlendirme Sektörünün En İyi İhracatçıları Ödüllerine Kavuştu Bosch Termoteknoloji, İklimlendirme Alanında Social Media Awards Altın Ödülün Sahibi Oldu İSİB’İN SANAL HEYET ORGANİZASYONU UKRAYNA İLE DEVAM EDİYOR SEMBOL İNŞAATIN TERCİHİ ALDAĞ Kombinin mucidi Vaillant’ın logosu yenilendi İPRAGAZ VE ODE YALITIM İŞ BİRLİĞİ YALITIM UYGULAMACILARINA TASARRUF, VERİM VE ZAMAN KAZANCI SUNACAK ÜÇAY MÜHENDİSLİK’İN 2021 HEDEFİ 30 BİN DAİKİN KOMBİ Çimtaş’ta Aldağ Klima Santralleri Tercih Edildi Sanko Enerji Salihli’de Robotik Kodlama Sınıfı açtı Bosch Termoteknoloji #İyiörnekol Hareketi ile Farkındalık Yaratıyor 26. lCCl Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı başladı

MTMD Genel Üye Toplantısı Gerçekleştirildi

Mekanik Tesisat Müteahhitleri Derneği Genel Üye Toplantısı, 1 Ekim Perşembe günü Zoom üzerinden online olarak gerçekleşti. Dernek üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği toplantının açılış konuşmasını MTMD Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Biner yaptı. Son dönemde MTMD olarak gerçekleştirilen çalışmalardan söz eden Başkan Biner MTMD Envanter sonuçlarını da değerlendirdi.
 
Daha sonra Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Çelimli, Dernek Tüzüğü ile ilgili genel bilgilendirmeler yaparak derneğin üyelerinden beklentilerine dikkat çekti. Çelimli, derneğin üyelere karşı yerine getirdiği sorumluluklara da değindi.
 
Denge SMMM’den Cengiz Şahin ise Küresel Salgın Sürecindeki Devlet Destekleri başlığı altında mücbir sebepler, sigorta destekleri, kısa çalışma ödeneği ve ücretsiz izin konularında üyeleri bilgilendirdi.
 
MTMD Hak Talebi Komisyonu Başkanı Mehmet Ali Bozyel ise pandemi sürecinde sözleşmelerdeki önemli noktalardan bahsederek FIDIC’in Covid-19 kapsamında sözleşmeler için hazırladığı çalışmasına dikkat çekti.
 
Toplantının geri kalan bölümünde karşılıklı fikir alışverişi yapılarak dernek üyelerinin görüşleri alındı.
 
MTMD Genel Üye Toplantısı2MTMD Genel Üye Toplantısı 1 Ekim
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Baymaklife-38