ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin Kalbi Ziraat Kuleleri’nde de Aironn Var

3 milyon 200 bin metrekarelik alan üzerinde yer alan dev İstanbul Finans Merkezi projesi kapsamında, dünyanın en ünlü kulelerinde imzası bulunan mimarlık şirketi KPF’nin tasarımıyla Ziraat Bankası Kuleleri yükseliyor. 27.195,50 m² alanlı arsa üzerine 7 kat bodrum, 8 kat podyum üzerinde 40 ve 46 katlı iki kuleden oluşan toplam inşaat alanı 431.041 m² olan Ziraat Kuleleri’nin ekspertiz değeri; 1.211 milyar TL.
 
İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin kalbinde yer alan görkemli yapılar, LEED Gold sertifikası standartları paralelinde tasarlandı. Atriyum alanı, oditoryum, ticari ve sosyal alanların harmanlandığı bu projede otopark ve kuleler dahil kullanılacak tüm fanlar Aironn imzasını taşıyacak. Aironn, daha önce de uluslararası ölçekte de cazibe merkezi olan pek çok projeyi referansları arasına almıştı. Ziraat Kuleleri için üretilen fanlar, uluslararası sertifikalara sahip olup, performansları, itki güçleri, yangına dayanımları, Aironn Kartepe Tesisindeki test laboratuvarlarında yapılan testlerin ardından sahaya sevk ediliyor. Projesinden müşavirliğine kadar pek çok uluslararası kuruluşun görev aldığı, Yeşil Bina Sertifikasyonuna sahip olacak bu projede, yaşamsal öneme sahip havalandırmanın aktif oyuncuları fanlar, Aironn Fan Mühendisliğinin ürünü olacak. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36