Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

Masdaf, Renovasyon Projelerinde de İşletmelerin ilk Tercihi

Masdaf, sürdürülebilir hizmet anlayışı ve mühendislik gücüyle renovasyon projelerine sunduğu ücretsiz keşif hizmeti ve “Ecodesign (Çevreye Duyarlı Tasarım) Direktifleri”ne uygun yüksek verimli pompa seçimi ile işletmelerdeki enerji verimliliğini artırmaya ve CO2 salınımını azaltmaya devam ediyor.  
 
Renovasyon projeleri kapsamında sunduğu ücretsiz keşif hizmeti ve verimli pompa teknolojileri ile işletmelerde ki yüksek enerji tüketiminin önüne geçmeyi ve bakım maliyetlerini düşürmeyi hedefleyen Masdaf’ın renovasyon projelerine bir yenisi daha eklendi. Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde üç farklı noktada konumlandırılan “Çerkezköy OSB Terfi İstasyonu”nda 10 yılın sonunda tekrar Masdaf markalı pompalar tercih edildi. 
 
CO2 salınımını azaltmayı hedefliyor
Renovasyon projelerinde “Ecodesign (Çevreye Duyarlı Tasarım) Direktifleri”ne uygun pompa seçimi ve yüksek verimli sistem dizaynı ile işletmelerdeki enerji verimliliğini artırmayı ve CO2 salınımını azaltmayı hedefleyen Masdaf’ın yüksek pompa teknolojileri, bu kez Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan temiz su terfi istasyonuna hayat verecek. ÇOSB'de bulunan 224 sanayi tesisinin su ihtiyacı, I. kısımda bölgenin su dağıtım hatlarından, II. kısımda ise derin su kuyularından temin edilecek. 
 
Ücretsiz keşif hizmeti
“Çerkezköy OSB Terfi İstasyonu”nunda sunduğu ücretsiz keşif hizmeti kapsamında mevcuttaki pompaların enerji verimliliğini ölçmenin yanı sıra pompanın “ömür boyu yaşam maliyeti” analizlerini de rapor olarak işletmeyle paylaşan Masdaf, keşiften, devreye alma sürecine kadar her aşamada sunduğu optimum çözümlerle sektörde fark yaratmaya devam ediyor.
 
Renovasyon sonrası pompaların verimliliği arttı
Masdaf’ın mekanik dayanımı yüksek olan uzun ömürlü “NM serisi Uçtan Emişli Norm Santrifüj Pompa” teknolojilerinin tercih edildiği projede, renovasyon sonrasında pompaların verimliliğinde artış sağlandı. 
 
Bakım maliyetleri %70 azaltıldı
Uçtan Emişli Norm Santrifüj Pompaların, tesisattan, salyangoz gövdesi, tesisata bağlı kalacak şekilde ayrılabilmesi ve pompaya, motoru ya da salyangozu hareket ettirmeden müdahale edilebilmesi sayesinde bakım-onarım işlemlerinde de kolaylık sağlanması hedeflendi. Kolay bakım özelliği ile acil müdahale durumunda sistemin kesintiye uğramadan çalışması sağlandı. Böylece işletmenin bakım maliyetleri de %70 azaltılarak etkili bir sistem çözümü sunuldu.  
 
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36