SEMBOL İNŞAATIN TERCİHİ ALDAĞ Kombinin mucidi Vaillant’ın logosu yenilendi İPRAGAZ VE ODE YALITIM İŞ BİRLİĞİ YALITIM UYGULAMACILARINA TASARRUF, VERİM VE ZAMAN KAZANCI SUNACAK ÜÇAY MÜHENDİSLİK’İN 2021 HEDEFİ 30 BİN DAİKİN KOMBİ Çimtaş’ta Aldağ Klima Santralleri Tercih Edildi Sanko Enerji Salihli’de Robotik Kodlama Sınıfı açtı Bosch Termoteknoloji #İyiörnekol Hareketi ile Farkındalık Yaratıyor 26. lCCl Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı başladı ISOMER, VIESSMANN İLE HEDEF BÜYÜTÜYOR ESSİAD CE Etiketlemesi ve ERP Uyumu Webinarı Düzenliyor FORM ŞİRKETLER GRUBU’NDA ÜST DÜZEY ATAMA Danfoss'un güncellenmiş, sürdürülebilir bulut platformu mağaza verimliliğini arttıracak Küreselleşme 2.0’a hazırlanan Wilo yeni dönem stratejilerini masaya yatırdı Bosch Termoteknik Türkiye İnsan Kaynakları , ‘Uluslararası Stevie İş Ödülleri’nde Bronz Madalyanın Sahibi Oldu FORM FANCOIL ÜRÜN GAMI MÜŞTERİ İHTİYAÇLARINA GÖRE OPTİMİZE EDİLDİ

Enerjisa Üretim’in Hassas Kontrollü Klima Tercihi İmbat Oldu

Enerjisa Üretim iklimlendirme için İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri’ni tercih etti. Enerjisa Üretim’in Genel Müdürlük Binasında, İmbat hassas kontrollü klimalar ile ideal sıcaklık ve nem değerlerini sağlanacak.
 
29 yıldır sektörün ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ürün tasarımlarına imza atan İmbat, Ar-Ge çalışmalarına yaptığı yatırımla güvenilir ve verimli ürünlerle projelere fayda sunmaktadır. İlk kez 22 yıl önce hassas kontrollü klima üretimini gerçekleştiren İmbat, bugün Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 50’den fazla ülkeye, diğer ürünleri ile birlikte hassas kontrollü klima ihracatı gerçekleştirmektedir.
 
Proje kapsamında Enerjisa Üretim Genel Müdürlük Binasında, ihtiyaç duyulan sıcaklık ve nem değerlerinin ideal düzeyde korunması için; 16 kW - 25 kW soğutma kapasitesi aralığında, buharlı nemlendiricili, asimetrik devreli, yüksek verimli, İmbat hassas sıcaklık ve nem kontrollü klima cihazları kullanılmıştır.
 
Hassas kontrollü klimalar; insan konforundan daha farklı tasarım ve hassas iklimlendirme kriterlerine ihtiyaç duyulan sanayi tesisleri, müzeler, laboratuvarlar, arşivler, bilgi işlem odaları, pano odaları ve veri merkezlerinde kullanılmaktadır. Günümüzde özellikle küresel salgın ile birlikte yaşanan hızlı dijital dönüşüm ile özellikle dijital veri depolama ihtiyacı da hızla artmaktadır.
 
İmbat hassas kontrollü klimalar, sıcaklık ve nem kontrolünü yaz-kış, gece-gündüz sürekli, sabit ve hassas olarak sağlamak üzere soğutma, ısıtma, nemlendirme ve nem alma fonksiyonları ile kullanılacakları ortamın nem ve sıcaklık değerlerini, dar toleranslar içerisinde sağlamak üzere geliştirilmiştir. Standart olarak EC fanlı ve scroll kompresörlü olup hava veya su soğutmalı konderserli, üstten, önden veya alttan üfleme seçenekleriyle üretilebilmektedir. Asimetrik kompresör uygulamasıyla tam yükte ve kısmi yüklerde yüksek verime sahip olan cihazlarda DC inverter kompresör opsiyonu da bulunmaktadır. 
 
Soğutma kapasitesi 6 ila 220 kW aralığında, °C +/-1 ve % BN +/-2 toleranslarında, -30 °C ve +45 °C dış hava sıcaklık aralığında, 0,9-1 duyulur ısı oranları ile çalışan, internet üzerinden izlenebilme ve bina otomasyon sistemlerine bağlanabilme özelliklerine sahip İmbat hassas kontrollü klimalar, yüzde yüz yerli tasarım olması ile de değer taşımaktadır.
 
Kendi ürün tasarımlarını ve üretimini gerçekleştirerek Türkiye’de ve dünyaya mühendislik gücünü sunan İmbat, tercih edildiği projelere yüzde yüz yerli tasarımları ve verimliliği ile değer katmaktadır.
 
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Baymaklife-38