ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

Enerjisa Üretim’in Hassas Kontrollü Klima Tercihi İmbat Oldu

Enerjisa Üretim iklimlendirme için İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri’ni tercih etti. Enerjisa Üretim’in Genel Müdürlük Binasında, İmbat hassas kontrollü klimalar ile ideal sıcaklık ve nem değerlerini sağlanacak.
 
29 yıldır sektörün ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ürün tasarımlarına imza atan İmbat, Ar-Ge çalışmalarına yaptığı yatırımla güvenilir ve verimli ürünlerle projelere fayda sunmaktadır. İlk kez 22 yıl önce hassas kontrollü klima üretimini gerçekleştiren İmbat, bugün Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 50’den fazla ülkeye, diğer ürünleri ile birlikte hassas kontrollü klima ihracatı gerçekleştirmektedir.
 
Proje kapsamında Enerjisa Üretim Genel Müdürlük Binasında, ihtiyaç duyulan sıcaklık ve nem değerlerinin ideal düzeyde korunması için; 16 kW - 25 kW soğutma kapasitesi aralığında, buharlı nemlendiricili, asimetrik devreli, yüksek verimli, İmbat hassas sıcaklık ve nem kontrollü klima cihazları kullanılmıştır.
 
Hassas kontrollü klimalar; insan konforundan daha farklı tasarım ve hassas iklimlendirme kriterlerine ihtiyaç duyulan sanayi tesisleri, müzeler, laboratuvarlar, arşivler, bilgi işlem odaları, pano odaları ve veri merkezlerinde kullanılmaktadır. Günümüzde özellikle küresel salgın ile birlikte yaşanan hızlı dijital dönüşüm ile özellikle dijital veri depolama ihtiyacı da hızla artmaktadır.
 
İmbat hassas kontrollü klimalar, sıcaklık ve nem kontrolünü yaz-kış, gece-gündüz sürekli, sabit ve hassas olarak sağlamak üzere soğutma, ısıtma, nemlendirme ve nem alma fonksiyonları ile kullanılacakları ortamın nem ve sıcaklık değerlerini, dar toleranslar içerisinde sağlamak üzere geliştirilmiştir. Standart olarak EC fanlı ve scroll kompresörlü olup hava veya su soğutmalı konderserli, üstten, önden veya alttan üfleme seçenekleriyle üretilebilmektedir. Asimetrik kompresör uygulamasıyla tam yükte ve kısmi yüklerde yüksek verime sahip olan cihazlarda DC inverter kompresör opsiyonu da bulunmaktadır. 
 
Soğutma kapasitesi 6 ila 220 kW aralığında, °C +/-1 ve % BN +/-2 toleranslarında, -30 °C ve +45 °C dış hava sıcaklık aralığında, 0,9-1 duyulur ısı oranları ile çalışan, internet üzerinden izlenebilme ve bina otomasyon sistemlerine bağlanabilme özelliklerine sahip İmbat hassas kontrollü klimalar, yüzde yüz yerli tasarım olması ile de değer taşımaktadır.
 
Kendi ürün tasarımlarını ve üretimini gerçekleştirerek Türkiye’de ve dünyaya mühendislik gücünü sunan İmbat, tercih edildiği projelere yüzde yüz yerli tasarımları ve verimliliği ile değer katmaktadır.
 
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36