ISOMER, BOSCH KALİTESİNİ TÜM TÜRKİYE’YE TAŞIYACAK LG’den Multi Split Klima Seçenekleri GF Hakan Plastik, ihracatta gücünü artırıyor BUKHARA COTTON FABRİKASINDA İMBAT HASSAS KONTROLLÜ KLİMA TERCİH EDİLDİ İklimlendirme Sektörünün En İyi İhracatçıları Ödüllerine Kavuştu Bosch Termoteknoloji, İklimlendirme Alanında Social Media Awards Altın Ödülün Sahibi Oldu İSİB’İN SANAL HEYET ORGANİZASYONU UKRAYNA İLE DEVAM EDİYOR SEMBOL İNŞAATIN TERCİHİ ALDAĞ Kombinin mucidi Vaillant’ın logosu yenilendi İPRAGAZ VE ODE YALITIM İŞ BİRLİĞİ YALITIM UYGULAMACILARINA TASARRUF, VERİM VE ZAMAN KAZANCI SUNACAK ÜÇAY MÜHENDİSLİK’İN 2021 HEDEFİ 30 BİN DAİKİN KOMBİ Çimtaş’ta Aldağ Klima Santralleri Tercih Edildi Sanko Enerji Salihli’de Robotik Kodlama Sınıfı açtı Bosch Termoteknoloji #İyiörnekol Hareketi ile Farkındalık Yaratıyor 26. lCCl Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı başladı

AVenS’ in Yeni viral savaşçısı Vortice DEPURO EVO

AVenS’ in Yeni viral savaşçısı Vortice DEPURO EVO,  tak çalıştır hava temizleyicileri, kurulum gerektirmiyor, herhangi bir kapalı alanı bulaşıcı parçacıklardan arındırılmış ve sonucunda daha sağlıklı bir hava içeren mekânlara çeviriyor. İki model dört kapasite olarak üretilen hava temizleyicileri, sürekli hava sirkülasyonu sayesinde, kapalı alanın viral hava yükünü azaltmak ve UV-C lamba düzeneği sayesinde virüsleri ve bakterileri yok etmek için tasarlanmıştır. Toz partiküllerinin, kokuların ve bulaşıcı mikroorganizmaların azaltılması, böylece daha sağlıklı bir ortam oluşmasını sağlar. Alerji ve astım problemi olan insanlar için idealdir. Daha sağlıklı bir çalışma ortamının yanında AVenS hava temizleyicileri, günlük ortaya çıkan tozu ortadan kaldırarak temizlik ihtiyacını azaltır. Çift filtrasyon (Ön Filtre G4 + Hepa H14) aşaması sayesinde, birkaç saat içinde havadaki mikroorganizma, bakteri ve viral yükün azaltılmasını yok edilmesini  sağlar. Depuro Evo tak çalıştır hava temizleyicileri, hareketli tekerlekler sayesinde istenen kapalı ortama taşınabilir.
 
Özellikleri;
2 Farklı Model 
        DEPURO EVO        (Ön Filtre G4 + Hepa H14) 
        DEPURO EVO PRO           (Ön Filtre + Hepa H14+ UV-C Lamba)
4 Farklı Kapasite
        DEPURO EVO 150 300m³/h 50m²
        DEPURO EVO 300      600m³/h 100m²
        DEPURO EVO PRO 150 300m³/h 50m²
        DEPURO EVO PRO 300 600m³/h 100m²
 
Kontrol Paneli;
Dahili kontrol panosu cihaz üzerindedir. Filtre kirlilik ve bakım göstergesi, Hava hızı ayarı, Aç-Kapa ayarı yapılabilir. Programlama, günlük olarak, ürünün çalışması, önceden ayarlanmış saatlerde otomatik olarak açılır/kapanır,  Evo modeller de UV-C lambasının devreye alınması veya Kapatılması.
 
Tasarım;
Kontrol paneline entegre edilmiş düğmelerle %0-100 aralığında ayarlanabilen yüksek verimli EC  monofaze motor, IP44 koruma, Sınıf B yalıtım. Korozyon direnci için galvanizli, ses geçirmez çelik yapıda inşa edilmiş yüksek verimli arıtma ünitesi. Taş yünü izoleli (Sınıf A1), yoğunluk 90 Kg/m³ ile akustik olarak yalıtılmıştır.
 
Kullanım Alanları
Sağlık sektörü (bekleme salonu, koridor, odalar, hasta odaları, ortak alanlar, klinikler ve Eczaneler) 
Ofisler (açık ofisler, ortak alanlar, yemek yeme alanları) 
Oteller (lobi ve restoran ve yemek yeme alanları) 
Yaşam alanları (evler) 
Eğitim kurumları (derslikler, okul ve üniversiteler) Kısacası kapalı alanların tamamı için uygundur.
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Baymaklife-38