Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

Türkiye’nin En kapsamlı Engelsiz Yaşam Merkezi’nde ALDAĞ Güvencesi ile CIAT Soğutma Grupları Tercih Edildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’nin en kapsamlı emsalsiz Engelsiz Yaşam Merkezi’ni hizmete sunuyor. 20 dönümlük alanda, toplam 10 bin 500 metrekare inşaat alanına sahip Engelsiz Yaşam Merkezi, 9 bloktan oluşuyor.

Yarı olimpik havuz, hidroterapi havuzu, sera alanı, özel eğitim odaları, grup eğitim odaları, yaşam evleri, atölyeler ve fizyoterapi alanı, açık ve kapalı spor alanları bulunan projenin yaklaşık maliyeti 22 milyon 108 bin TL. Türkiye’de “tek” olacak tesis, tüm ülke genelinde engelli vatandaşlara hizmet verecek. Bu benzersiz merkez için tüm detaylar, titizlikle tasarlandı, seçildi. Bu titizlik, soğutma grubu seçiminde belirleyici oldu.  Tamamı alüminyum mikro kanallı ısı değişim serpantini ve optimize edilmiş aerodinamik profile sahip kompozit kanatlı eksenel fanları ile en yüksek düzeye çıkarılan enerji verimliliği ile CIAT soğutma grupları, Kayseri Engelsiz Yaşam Merkezi’nin de tercihi oldu. Türkiye’deki faaliyetlerini Aldağ çatısı altında devam ettiren CIAT, 80 yılı aşkın süredir küresel ölçekte; enerji tüketim seviyelerinin optimize edilmesi, binalarda hava kalitesi ve konforunun iyileştirilmesi üzerine faaliyet gösteriyor. Isı pompası, soğutma ve iklilendirme sektörünün önemli bir küresel oyuncusu olan CIAT, sürdürülebilir gelecek için daha temiz, çevre dostu, ekonomik ve daha güvenli çözümler geliştiriyor. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36