AVenS’ in Yeni viral savaşçısı Vortice DEPURO EVO POMSAD’TAN BATARYA HAMLESİ VE AVRUPA BİRLEŞİK SU ETİKETİ Solarex İSTANBUL 2021 Bulaşı riskini azaltmak için Temiz Hava Dolabı geliştirdi ATLAS COPCO’DAN TÜRK SANAYİSİNE ÜCRETSİZ ANALİZ HİZMETİ Nobel İlaç Düzce Üretim Tesisi’nde ALDAĞ Güvencesinde CIAT Fancoil Cihazları Tercih Edildi GF Hakan Plastik yalınlaşıyor BİN 400 KOBİ MÜHENDİSLİK DESTEĞİ İLE KORUNACAK Tavuk Gübresinin Bertarafı ile 2.3MWe Elektrik Üretilecek Yapı sektöründe dönüşüm rüzgarı SÜT-D DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜ ÇAĞRISI Türkiye’nin En kapsamlı Engelsiz Yaşam Merkezi’nde ALDAĞ Güvencesi ile CIAT Soğutma Grupları Tercih Edildi 35 ÜLKENİN FİKİR ÖNDERLERİ ZEROBUILD FORUM’DA SIFIR ENERJİ BİNALARI KONUŞACAK Bahçeşehir Kolejlerinin Tercihi Yine Aldağ Oldu İzmir’in tarihi stadyumu E.C.A ile iklimlendiriliyor

LG Innotek’in Polonya’daki Fabrikalarının Havalandırma Ürünleri VENCO Tarafından Tedarik Edildi

Global bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerleyen VENCO, dünya standartlarına uygun ürünleriyle ve imalat altyapısıyla, dünya devlerine Havalandırma Ürünleri tedarikine devam ediyor.
 
LG Innotek 1970’de kurulmuş olup, Güney Kore’nin elektronik bileşenler üreten ilk firmasıdır. Dünya üzerinde 5 farklı ülkede, 6 adet fabrikası bulunmaktadır.
LG Innotek’in Polonya’da farklı yerleşkelerdeki fabrikalarında VENCO Çatı Tipi Aksiyal Fanlar, Çatı Tipi Radyal Fanlar, Kanal Tipi Radyal Fanlar ve Kanal Tipi Aksiyal Duman Egzoz Fanları kullanılmıştır.
Projelerde kullanılan VENCO marka VAX-S Kanal Tipi Aksiyal Duman Egzoz Fanları EN 12101-3 standardına uygun F300 sertifikasına haizdir.
 
image013
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36