Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

LG Innotek’in Polonya’daki Fabrikalarının Havalandırma Ürünleri VENCO Tarafından Tedarik Edildi

Global bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerleyen VENCO, dünya standartlarına uygun ürünleriyle ve imalat altyapısıyla, dünya devlerine Havalandırma Ürünleri tedarikine devam ediyor.
 
LG Innotek 1970’de kurulmuş olup, Güney Kore’nin elektronik bileşenler üreten ilk firmasıdır. Dünya üzerinde 5 farklı ülkede, 6 adet fabrikası bulunmaktadır.
LG Innotek’in Polonya’da farklı yerleşkelerdeki fabrikalarında VENCO Çatı Tipi Aksiyal Fanlar, Çatı Tipi Radyal Fanlar, Kanal Tipi Radyal Fanlar ve Kanal Tipi Aksiyal Duman Egzoz Fanları kullanılmıştır.
Projelerde kullanılan VENCO marka VAX-S Kanal Tipi Aksiyal Duman Egzoz Fanları EN 12101-3 standardına uygun F300 sertifikasına haizdir.
 
image013
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36