Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

Yeni Yalova Devlet Hastanesi’nin Yapımında ALDAĞ Tercih Edildi

Yalova’nın modern yüzü olacak yeni 400 yataklı Devlet Hastanesi’nde, insan sağlığı ve termal konforunu en üst düzeyde sağlayacak havalandırma sistemi için Aldağ cihazları hizmet verecek.
 
Yeni hastane toplam 105 bin metrekare kapalı alana sahip olacak. Hastanede 215 tek yataklı oda, 37 adet iki yataklı oda, toplamda 252 oda yer alacak. Her branştan 140 poliklinikte çok daha modern konforlu ünitelerde hastalar muayene olacak. Yüksek hijyen seviyesinde şartlandırılmış 17 ameliyathane ile hizmet verilecek. Diyaliz ünitesinde 35 yatak, palyatif ünitesinde ise 30 yatak bulunacak. Yanık ünitesi içinse yatak sayısı 6 olarak belirlendi. 
 
200.165 m2 arsa alanı, 15.866 m2 oturum alanı ve 105.568 m2 kapalı alana sahip olan, Yalova’nın mega projeleri arasında yer alan hastanede, 1000 araçlık otopark, 130 poliklinik, 15 ameliyathane, 105 yoğun bakım ve sosyal donatılar bulunacak. 
 
Yeni nesil deprem izolatörleri ile donatılan ve titizlikle inşa edilen hastanede Aldağ‘ın 1,44–7 kW kapasite aralığında 1470 adet fancoilinin yanısıra 2.660-25.745 m3/h kapasite aralığında bulunan 30 adedi konfor, 38 adedi hijyenik klima santrali olmak üzere 68 cihazı işletmeye alınacak.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36