AVenS’ in Yeni viral savaşçısı Vortice DEPURO EVO POMSAD’TAN BATARYA HAMLESİ VE AVRUPA BİRLEŞİK SU ETİKETİ Solarex İSTANBUL 2021 Bulaşı riskini azaltmak için Temiz Hava Dolabı geliştirdi ATLAS COPCO’DAN TÜRK SANAYİSİNE ÜCRETSİZ ANALİZ HİZMETİ Nobel İlaç Düzce Üretim Tesisi’nde ALDAĞ Güvencesinde CIAT Fancoil Cihazları Tercih Edildi GF Hakan Plastik yalınlaşıyor BİN 400 KOBİ MÜHENDİSLİK DESTEĞİ İLE KORUNACAK Tavuk Gübresinin Bertarafı ile 2.3MWe Elektrik Üretilecek Yapı sektöründe dönüşüm rüzgarı SÜT-D DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜ ÇAĞRISI Türkiye’nin En kapsamlı Engelsiz Yaşam Merkezi’nde ALDAĞ Güvencesi ile CIAT Soğutma Grupları Tercih Edildi 35 ÜLKENİN FİKİR ÖNDERLERİ ZEROBUILD FORUM’DA SIFIR ENERJİ BİNALARI KONUŞACAK Bahçeşehir Kolejlerinin Tercihi Yine Aldağ Oldu İzmir’in tarihi stadyumu E.C.A ile iklimlendiriliyor

CIAT Enerji Tasarruflu Çok Amaçlı Isı Pompası: DYNACIAT LG

80 yılı aşkın deneyimi ile 50’den fazla ülkede uzun ömürlü HVAC ekipmanları ile kullanım süresi boyunca yüksek kaliteli hizmeti birlikte sunan CIAT, farklı gereksinimlere akılcı çözümler getirirken enerji performansını optimize ediyor. Çok geniş kullanım alanı bulunan “Enerji Tasarruflu Çok Amaçlı Isı Pompası DYNACIAT LG”, CIAT felsefesinin başarılı bir örneği olarak Türkiye pazarına ALDAĞ A.Ş. güvencesi ile sunuluyor. 
 
Yüksek verimli soğutucu akışkan, yüksek performanslı eşanjörler ve kompresörler sayesinde mükemmel EER ve ESEER enerji verimliliğine sahip, çevre dostu, “tak-çalıştır” bir seçenek olan CIAT DYNACIAT LG, soğutmada 25 - 190 kW, ısıtmada 35 – 230 kW kapasite aralığında 17 modele sahiptir. DYNACIAT LG serisinde Danfoss scroll kompresörler kullanılır. Her kompresördeki yağ seviyesini izlemek için gözetleme camı mevcuttur. Düşük titreşim seviyesi için kompresörlerde titreşim önleyici damperler bulunur. Böylelikle çok düşük ses seviyesi elde edilir. Çok düşük kurulum alanına kolaylıkla yerleştirilebilen kompakt DYNACIAT LG serisi, kolay anlaşılır biçimde tanımlanmış etiket bilgileri ve tüm bileşenlere kolay erişim imkanı ile büyük ölçüde bakım kolaylığı sağlayan üniteler, Eurovent ve CE belgelidir. 304L paslanmaz çelik plakalar, 19 mm standart izolasyonludur.
 
DYNACIAT LG Isı Pompası ve chiller kombinasyonunun iddialı olduğu bir diğer alan da kontrol sistemleridir. Touch Connect mikroişlemcili kullanıcı dostu kontrol modülü ile çok sayıda otomatik uyarlama fonksiyonu bulunmaktadır
4.3” modern dokunmatik ekranı, birim parametrelere kolay ve güvenli erişim, Kullanıcı-Bakım-Fabrika olmak üzere üç seviye şifre belirleyebilme olanağı, sıcaklık, basınç, çalışma süresi, arıza mesajlarının görüntülenmesi, e-posta yolu ile alarm bildirimleri, standart ağda WEB bağlantısı (IP), standart Modbus, isteğe bağlı olarak Lon ve Bacnet iletişim protokollerine uyum yeteneği, DYNACIAT LG’yi dijital dünyanın akılcı seçeneği haline getiriyor. 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36