AVenS’ in Yeni viral savaşçısı Vortice DEPURO EVO POMSAD’TAN BATARYA HAMLESİ VE AVRUPA BİRLEŞİK SU ETİKETİ Solarex İSTANBUL 2021 Bulaşı riskini azaltmak için Temiz Hava Dolabı geliştirdi ATLAS COPCO’DAN TÜRK SANAYİSİNE ÜCRETSİZ ANALİZ HİZMETİ Nobel İlaç Düzce Üretim Tesisi’nde ALDAĞ Güvencesinde CIAT Fancoil Cihazları Tercih Edildi GF Hakan Plastik yalınlaşıyor BİN 400 KOBİ MÜHENDİSLİK DESTEĞİ İLE KORUNACAK Tavuk Gübresinin Bertarafı ile 2.3MWe Elektrik Üretilecek Yapı sektöründe dönüşüm rüzgarı SÜT-D DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜ ÇAĞRISI Türkiye’nin En kapsamlı Engelsiz Yaşam Merkezi’nde ALDAĞ Güvencesi ile CIAT Soğutma Grupları Tercih Edildi 35 ÜLKENİN FİKİR ÖNDERLERİ ZEROBUILD FORUM’DA SIFIR ENERJİ BİNALARI KONUŞACAK Bahçeşehir Kolejlerinin Tercihi Yine Aldağ Oldu İzmir’in tarihi stadyumu E.C.A ile iklimlendiriliyor

E.C.A.’dan A sınıfı ısınma verimi; Confeo Premix kombi

Tam dokunmatik cam ekran
Sessiz çalışma kabiliyeti
Sesli uyarı sistemi
Çocuk kilidi
 
E.C.A.’nın yeni nesil  kombisi Confeo Premix, tam dokunmatik cam ekranı ve inovatif tasarımıyla soğuk havalarda mekanlarınızı ısıtmaya hazır. Modern dizaynı  ve çevre dostu özellikleriyle  üst segment bir ürün olarak göze çarpan Confeo Premix, sessiz çalışma kabiliyetinin yanı sıra akıllı uygulamalarıyla yeni nesil kombilerin tüm avantajlarını sunuyor.
 
E.C.A.’nın yeni nesil kombisi Confeo Premix, tam dokunmatik cam ekranı ve cam ön panelli inovatif tasarımıyla soğuk günleri sıcacık bir konfora dönüştürüyor. Confeo Premix, ErP yönetmenliğine uygun, A enerji verimlilik sınıfıyla kullanıcısına yüksek tasarruf sağlarken, minimal boyutlarıyla çok az yer kaplıyor. Düşük gaz emisyon değerleri ile çevre dostu bir ürün olarak tasarlanan Confeo Premix kombi, doğalgaz ve LPG’li olarak iki farklı kullanım seçeneğine sahip.  E.C.A. Confeo Premix kombi, 24 –30 – 35’ kW’  olarak üç farklı kapasite ile sunuluyorken homojen yanma sağlayan özel sistemi, 47 dB değerindeki sessiz çalışma özelliği ve yıllık bakım hatırlatma özelliğiyle öne çıkıyor.  
 
Kullanıcı dostu kontrol paneli ile hassas ayarlar
Confeo Premix, tesisatı ve kombiyi koruma altına alan otomatik By-Pass ve sesli uyarıya sahip açıklamalı hata bildirim sistemi ile güvenli bir kullanım imkanı sunuyor. Öte yandan E.C.A. Confeo Premix kombi,  boost özelliği ile yüzde 15’e kadar cihaz kapasitesinin üstüne çıkarak daha konforlu sıcak su alma imkanı sağlıyor. Akıllı oda termostatı vasıtasıyla iOS ve Android uygulamaları ile internet üzerinden kontrol edilebilen Confeo Premix; çocuk kilidi, Türkçe-İngilizce dil seçeneği ve açıklamalı menü içerikleri gibi özellikleri bünyesinde barındırıyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36