Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

ANTİK VE MODERN KÜLTÜRÜN HARMANLANDIĞI ÇOK ÖZEL BİR PROJE PENINSULA OTEL’DE FLEXIVA RÜZGÂRI ESECEK

İstanbul’un mega projesi Galataport’ta 300 milyon Euro hacmine sahip yatırımla hayata geçecek Peninsula Otel, dünyada sadece 10 seçkin lokasyonda yer alan otel zincirinin çok özel bir halkası olacak. 177 odalı Peninsula Oteli, İstanbul’un tarihi ve kültürel değerleri arasında yerini alan Çinili Han, Karaköy Rıhtımı Yolcu Salonu ve Merkez Han ile birlikte bir antrepo alanını da kapsamına alacak. 

 

Otelin lobisi, geçmişi 1940'lara dayanan ve Türkiye'nin ilk modern liman terminali olan Karaköy Yolcu Salonu'nda kurgulanacak. İstanbul’un tarihi ile modern yüzünü harmanlayan Peninsula Otel, birçok patentli ve patent başvurusuna sahip ürün grubu bulunan Flexiva’nın SKY serisi ile havalandırmada güvenlik ve konfor beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak. SKY serisi ile Flexiva, değişen müşteri taleplerinin tümüne yanıt verebilecek, izoleli, hijyenik ve ses yalıtımlı seçeneklere sahip. Hava sızdırmazlıkta tam güvence sunan SKY serisi, 52-610 mm çap aralığına sahip ölçeklenebilirliğiyle de projelere esnek çözümler sunuyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36